Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Specializované LED osvětlení na pěstování microgreens se bude hodit v zimních měsících a v bytech, které nemají dostatek světla. Účinná a hospodárná LED svítidla s modrým a bílým spektrem povzbudí růst zelených lístků a stonků. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Akce -38 % Tip SLEVOVÝ KÓD: SUMMER VÝPRODEJ Doprava ZDARMA

Garden High Pro LEDMAX XL, 5x 20W/110 cm

DALŠÍ VARIANTY V NABÍDCE
Skladem
4 939 Kč 7 999 Kč
Samostatný LED segment s přípojkou do zásuvky je vhodný pro pěstování sazenic, klonování nebo klíčky a micro greens. Garden High Pro LEDMAX XL, 5x 20W/110 cm…

Umělé LED osvětlení pro pěstování microgreens

Na dobře prosluněném místě nebudou vaše klíčky pravděpodobně potřebovat už žádný dodatečný zdroj světla. LED svítidla doporučujeme proto hlavně těm zákazníkům, kteří ho nemají dostatek anebo chtějí být při pěstování mikro zeleniny maximálně úspěšní. Osvětlení na microgreens by mělo mít hlavně tzv. denní spektrum s vysokým podílem bílého světla.

Specialisty na osvětlení pro domácí pěstování klíčků jsou značky GENT a řada Cosmorrow od Secret Jardin. V nabídkách obou brandů najdete jak samostatná jednoduchá LED svítidla, tak důmyslnější řešení pro větší pěstební plochu včetně několika variant do vícepatrových microgreens propagátorů. Některá svítidla mají zabudovaný vypínač nebo časovač.

Naživo a v akci si je můžete většinu z nich prohlédnout v showroomu na Praze 6, kde vám o pěstování mikro zeleniny ze semínek povíme vše, co víme.

Výhodou LED osvětlení z naší nabídky je, že jsou vybaveny kabeláží (zabudovaná nebo Plug&Play) a připraveny k okamžitému zapojení do sítě. Malá tykadlová svítidla nepoužívejte jako plnohodnotný zdroj světla.

Speciální pozornost si zaslouží GENT LED Dimmer Rack Komplet umožňující regulaci osvětlení a pěstování až na 4 patrech. Komplet s předřadníkem a minimálně 4 LED páskami je vhodný hlavně pro komerční pěstitele microgreens.

Zajímat by vás mohlo veškeré vybavení pro pěstování microgreens, zvlášť cenově zvýhodněné microgreens sety.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení