Atraktivní vizí nové značky GENT je nabídnout indoor pěstitelům spolehlivé, bezpečné a cenově dostupné produkty, jejichž používání bude nejen vysoce efektivní, ale také ekologicky zodpovědné, pohodlné a současně nebudou postrádat moderní vzhled.

GENT Milenium Complete Fixture

Plug&Play sestavy tvoří hybridní předřadník, stínidlo a špičková double ended výbojka AUVL. Obrovskou výhodou je nízký profil, na výšku měří pouze 12.3 cm!

  • u CMH Complete Fixture 630W lze DE osvětlení vyměnit za 2x Single Ended
  • Complete Fixture 1000W je vhodný pro HPS i MH Double Ended výbojky.

Kompletní aktuální nabídka GENT

Bezporuchový digitální předřadník a 600W HPS výbojky

Elegantní elektronický předřadník GENT Parseq druhé generace umožňuje regulovat výkon stmívatelných výbojek. Oproti konkurenci vyniká nejen svou cenou, ale také stylovým zpracováním a velmi nízkou hmotností. Vysokofrekvenční předřadník byl vyvinut pro indoor pěstování bylinek a důkladně testován v náročných podmínkách. Je navržen až pro 5000 zapnutí/vypnutí.

GENT Parseq je oblíbený pro svou nadstandardní spolehlivost a téměř nulovou mírou reklamovanosti.

Nabídku rozšiřujeme o dvě HPS výbojky GENT Photon+. Varianta DualBoom je vhodná pro celý pěstební cyklus, RedBoom podpoří perfektní fázi květu.

Efektivnější ventilace s EC motory

Potrubní ventilátory s EC motory jsou v mnoha ohledech efektivnější než ventilátory s AC motory, což se odráží i na jejich ceně. Tiché axiální ventilátory GENT ECco s plynulou regulací výkonu jsou cenově přívětivou alternativou dražších odhlučněných EC ventilátorů Mountain Air nebo Can Fan.

Růstové LED osvětlení

GENT G-LED je liniové LED osvětlení pro pěstování rostlin v růstové fázi. Doprovodné a snadno instalovatelné svítidlo s kabelem nabízíme ve dvou wattážích, 26W a 42W.

Využijete ho i při pěstování microgreens.

Výhodné komplety s GENT produkty

GENT kvalitu za ještě lepší cenu najdete u vybraných zvýhodněných grow box kompletů a ventilačních setů s EC controllerem.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení