Adresa:

Growmarket.cz, Šárka Business Park, Lužná 591, 160 00, Praha 6
Zobrazit na mapě

Kontakty:

Tel: [+420] 730 330 382
Mail: info@growmarket.cz

Otevírací doba:

Po - Pá: 8:00 - 17:00 h

Jak se k nám dostanete:

Autem

Z Evropské ulice odbočte do ulice Vokovické a pokračujte rovně (jeďte podle značek Šárka Business Park) až k transformátoru. Zde máte dvě možnosti. Můžete odbočit doleva směrem na parkoviště k volně otevřenému vstupu pro pěší, od kterého musíte dojít cca 200 metrů až k našemu showroomu. Nebo můžete pokračovat stále rovně k vrátnici pro automobily, kde můžete být vrátným dotazování na jméno a společnost, do které jedete. Je to pouze formalita. Tudy se dostanete se až přímo k našemu skladu.

MHD

  • Metrem A jeďte do stanice Veleslavín. Vystupte z metra ve směru Vokovice a pokračujte Vokovickou ulicí na křižovatku s ulicí Lužná. Poté pokračujte ulicí Lužná až k zastávce autobusu Nové Vokovice. Po pravé straně uvidíte vrátnici pro pěší a vstup do areálu Šárka Business park. Uvnitř následujte šipky Growmarket.cz. Cesta ze zastávky metra trvá cca 10 minut.
  • Autobusem č. 225 ze směru Velká Ohrada dojedete pohodlně až do zastávka Nové Vokovice. Po pravé straně uvidíte vstup pro pěší do areálu Šárka Business park. Uvnitř areálu následujte šipky Growmarket.cz.

Vstup do areálu Šárka Business Park

Business park má dvě vrátnice

  • Osobní vrátnice se nachází na adrese Lužná 591/4 přímo u zastávky autobusu Nové Vokovice. Projděte vrátnicí a následujte šipky Growmarket.cz až k nám, cca 200 metrů.
  • Nákladní vrátnice se nachází v ulici Vokovická. Na křižovatce neodbočujte do ulice Lužná, ale pokračujte dále až dorazíte k závoře, kde můžete být vyzváni, abyste uvedli své jméno a společnost, kam jedete. Je to pouze formalita. Poté přijedete autem pohodlně až přímo před sklad.