Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Domácí pěstování microgreens vám zajistí dostatek vitamínů po celý rok. V této kategorii najdete základní i pokročilé sestavy na microgreens za zvýhodněnou cenu. Tipy a rady pro úspěšnou kultivaci mikrozeleniny najdete v blogu. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Microgreens sady a komplety na domácí pěstování

Cenově zvýhodněné komplety jsou uzpůsobené tak, aby uspokojily požadavky začínajících i pokročilých pěstitelů mikrozeleniny. Jak si usnadnit výběr vhodného vybavení pro domácí pěstování microgreens? Základními parametry jsou prostor a světlo.

Ve všech sadách najdete kromě rockwool média Grodan Cress Plate nebo konopné rohože Hempflax také značkové podmisky Garland vyrobené z odolného plastu a přizpůsobené pěstování microgreens. Jsou kompatibilní s jakýmkoliv substrátem a médiem.

Sety pro dostatečně prosluněné byty

Máte velké parapety, navíc na jižní straně? Pravděpodobně nebudete muset investovat do nákupu osvětlení a budou vám stačit podmisky a pěstební médium. Počet podmisek a velikost "políčka" pak závisí jen na velikosti použitelného prostoru a počtu členů vaší domácnosti.

Optimalizované světelné spektrum

Komplety vybavené LED osvětlením jsou vhodné pro pěstitele, kteří nedisponují dostatkem světla anebo chtějí růst zeleninky podpořit optimalizovaným světelným spektrem. V nabídce najdete sety se samotnými svítidly i včetně stojanů. Pokud se vám komponenty nebudou líbit, podívejte se na LED pro microgreens.

Jak zajistit dokonalé podmínky pro microgreens?

Pokud chcete eliminovat jakékoli vnější vlivy, které mohou vaši úrodu ohrozit, bude vás zajímat předvybavený Kompletní set na pěstování microgreens nebo nabídka propagátorů. Vícepatrové stany efektivně šetří prostor i další náklady.

Semena mikro zeleniny

Nyní si u nás můžete koupit i semínka na microgreens.

Zajímavé informace o kultivaci mikro zeleniny najdete v blogu. Další užitečné vybavení, včetně výživy, vhodných médií nebo osvětlení, najdete v kategorii Vše pro microgreens.

Stále máte spoustu otázek? Navštivte nás v showroomu a my vám všechno vysvětlíme a ukážeme!

Kalkulačka spotřeby

Pro měření spotřeby se hodí elektroměr - zásuvkový měřič spotřeby s pamětí PM5.

K výpočtu použijte naši kalkulačku spotřeby.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení