Značka Garland je velmi dobře známá hlavně ve Velké Británii. Nabídku zahrádkářských potřeb, z nichž mnohé se hodí i pro indoor pěstování bylinek doma, proto postupně rozšiřujeme. Kromě drobného, ale praktického zahradního příslušenství a pevných podmisek pod květináče zde najdete také misky na klíčení semínek zeleniny, bylinek a okrasných rostlin. Velmi populární jsou misky pro pěstování microgreens a vysoce kvalitní plastové skleníčky na sazenice a řízky.

Také zde najdete samozavlažovací květináče a jednoduché zavlažovací systémy. Možná se vám na zahradě budou hodit sázecí kolík, cedulky k rostlinám, voděodolné popisovače nebo teploměry na měření teploty v substrátu.

Všechny Garland podmisky jsou vyrobeny z tvrdého a odolného plastu s vysokou životností.

Černé čtvercové nebo obdélníkové podmisky Garland jsou vhodné jako ochranné spodní vrstvy jak pro více textilních i plastových květináčů, tak hydroponický systém s vhodnými rozměry. Podložky zamezí vytopení, navíc přispívají k lepšímu odvodnění květináčů pomocí speciálních hřebenů na dně podmisky. Obstojí při pěstování bylinek v pěstebním boxu i na balkóně nebo ve skleníku. Můžete ho umístit pod vermikompostér. Dobře se přenáší.

Využití podmisek není vůbec omezeno pouze na pěstování indoor. Může také posloužit jako alternativní pískoviště pro děti, kočkolit nebo podtác pod pro jiné nádoby, chemikálie apod.

Pokud se vám plastové Garland misky nezamlouvají, vyzkoušejte gumové varianty od Plant!t nebo Flexi Tray, podmisky Nutriculture.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení