Z úzké nabídky PLANT!T určitě doporučujeme DWC systém Aeros 1. Populární bubbler je určen pro pěstování v keramzitu. Aeros 1 funguje jako samozavlažovací květináč pro jednu rostlinu.

Kořeny v hydroponickém košíku se dotýkají živného roztoku, odkud si berou vodu a živiny. Vzduchové čerpadlo probublává zálivku a tím zajišťuje excelentní příjem kyslíku. Zdravé a silné kořeny jsou zárukou úspěšného pěstování bylinek doma.

Hydroponický deep water culture systém se hodí do pěstebních stanů nebo na balkón.

Plant!t Clone s průhledným víkem je vhodný pro předpěstování až 24 rostlin. Alternativou jsou aeroponické řízkovnice Nutriculture X-Stream nebo Platinium Cloner.

Pokud nemáte dobré zkušenosti s plastovými podmiskami, vyzkoušejte flexibilní varianty. Jsou levnější, ohebnější a lépe se skladují. Chrání před vytopením a únikem vody, využít je můžete i jako podmisku pod vermikompostéry.

Užitečné příslušenství pro pěstitele

Při udržení správného vertikálního růstu pomohou rolovací Jojo závěsy.

Ventil s časovačem PLANT!T Circular Water Timer je užitečným pomocníkem při zavlažování z plastové nádrže na vodu i vodovodní sítě. Můžete si nastavit nejen frekvenci, ale i dobu zalévání. Netkanou textilii najdete také v nabídce Nutriculture.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení