Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Pro pěstování microgreens doporučujeme buď nižší a širší stany anebo štíhlé vícepatrové grow boxy. Nezapomeňte, že rozměry a kapacita stanu ovlivňuje jak osvětlení a spotřebu energie, tak počet podmisek a objem produkce. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Jak vybrat growbox na domácí pěstování microgreens?

Pokud se nechcete pěstování klíčků ze semínek věnovat ve větším objemu a současně máte doma dostatek přírodního světla, nebudete pravděpodobně grow box potřebovat. Pro stavbu vlastní tyčové konstrukce doporučujeme Secret Jardin komponenty.

V ostatních případech doporučujeme pro pěstování microgreens buď nižší a širší stany anebo štíhlé vícepatrové grow boxy značek Dark Propagator, Probox Propagator a Homebox Vista. Nezapomeňte, že rozměry a kapacita stanu ovlivňuje jak počet svítidel a spotřebu energie, tak počet podmisek a objem produkce.

Hlavní výhodou pěstebních stanů je, že oddělují zahrádku od okolního (znečištěného, studeného, nekvalitně vlhkého apod.) prostředí. Všechny boxy na kultivaci mikro zeleniny nabízí bezpečné podmínky a podpoří bezvadný růst i nadstandardní sklizně. Určitě budete potřebovat vhodné micro greens LED osvětlení. Úspěšnost můžete podpořit pomocí dalšího vybavení.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení