Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Pro pěstování microgreens doporučujeme buď nižší a širší stany anebo štíhlé vícepatrové grow boxy. Nezapomeňte, že rozměry a kapacita stanu ovlivňuje jak osvětlení a spotřebu energie, tak počet podmisek a objem produkce. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Jak vybrat growbox na domácí pěstování microgreens?

Pokud se nechcete pěstování klíčků ze semínek věnovat ve větším objemu a současně máte doma dostatek přírodního světla, nebudete pravděpodobně grow box potřebovat. Pro stavbu vlastní tyčové konstrukce doporučujeme Secret Jardin komponenty.

V ostatních případech doporučujeme pro pěstování microgreens buď nižší a širší stany anebo štíhlé vícepatrové grow boxy značek Dark Propagator, Probox Propagator a Homebox Vista. Nezapomeňte, že rozměry a kapacita stanu ovlivňuje jak počet svítidel a spotřebu energie, tak počet podmisek a objem produkce.

Přednosti stanů na mikro zeleninu

Hlavní výhodou pěstebních stanů je, že oddělují zahrádku od okolního (znečištěného, studeného, nekvalitně vlhkého apod.) prostředí. Všechny boxy na kultivaci mikro zeleniny nabízí bezpečné podmínky a podpoří bezvadný růst i nadstandardní sklizně. Určitě budete potřebovat vhodné micro greens LED osvětlení. Úspěšnost můžete podpořit pomocí dalšího vybavení.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení