Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Najdete zde kompaktní kapkové systémy pro zavlažování rostin, které jsou vhodné pro pěstování 1 a více rostlin i keřů. Spolehlivá drip závlaha se hodí do growboxu, na zahradu, do skleníku nebo na balkón. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Kapková závlaha a systémy na indoor i outdoor pěstování

Automatické zavlažování snižuje náklady, šetří čas a zvyšuje výnosy. Kapková závlaha v podobě kompaktních systémů je efektivní i z hlediska spotřeby vody a hnojiv.

Můžete si prohlédnout také komponenty ke složení vlastního kapkovacího systému.

Kapková závlaha s využitím solární energie

Solární závlaha Irrigatia je ideální alternativou za ruční zalévání venkovních záhonů a skleníků. K jejímu provozu stačí jen slunce a dostatečně plná nádrž. Můžete ji použit pro zavlažování plastových i textilních květináčů.

Kapková závlaha + hydroponie

Mezi nejoblíbenější kapkové systémy na hydroponické pěstování patří WaterFarm, AquaFarm, EcoGrower od Terra Aquatica nebo Flo Gro od Nutriculture.

Společnou výhodou systémů na hydroponii je nadstandardní rozvoj kořenového systému a zvýšený příjem živin i kyslíku. Úroda je výrazně lepší a větší než při pěstování v zemině.

Univerzální kapénkové systémy pro pěstování v libovolném substrátu

Pěstební systémy Wilma tvoří nádrž, recirkulační čerpadlo a několik květináčů o různém objemu. Čtvercové nebo obdélníkové systémy jsou vybaveny kapkovou závlahou a jsou vhodné především pro experimentující pěstitele. S drip Wilma můžete pěstovat v zemině, kokosu i inertním pěstebním médiu.

Možná pro vás budou vhodnější samozavlažovací květináče?


Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Pěstování v květináči se zeminou se stále praktikuje i při indoor pěstování, ale kromě toho existuje řada modernějších a výnosnějších metod. Některé dokonce používají tec ...

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení