Zahradní zavlažovací systémy Irrigatia nevyžadují kromě sluníčka a několika tužkových baterií žádný jiný zdroj energie. Automatická solární závlaha řeší pracné a časově náročné ruční zalévání různě velkých venkovních zahrad nebo skleníků. Solární zavlažování reaguje na sílu slunce a podle toho spouští zalévání.

Solární drip systém se díky tomu hodí spíš pro outdoor pěstování.

Závlaha Irrigatia šetří vodou a pracuje úplně sama

Automatické solární zavlažování Irrigatia - na záhony i do květináčůKapkovače navíc výrazně šetří vodou a dodávají zálivku tam, kam je třeba a když je třeba. Dostatečně velká plastová nádrž na vodu, která není součástí systému, zajistí, že vám zahrada neuschne, ani když odjedete na dovolenou. Využít k tomu můžete i 5 litrovou nádrž Irrigatia s přípojkou na vodovod a automatickým plněním.

Univerzální zavlažovací systém je k dispozici v několika variantách s různou kapacitou. Automatická solární závlaha Irrigatia SOL C-24 je vhodná pro maximálně 24 květináčů o objemu 20 litrů. Předností je kromě spolehlivého zalévání také nenáročná údržba. Systémy jsou kompatibilní se všemi hnojivy a substráty v naší nabídce.

Kromě automatických zavlažovacích systémů a příslušenství nabízí anglická společnost Irrigatia také porézní zahradní hadici.

Jiné možnosti závlahy?

Alternativou pro pěstování bylinek doma mohou být kompaktní drip systémy Wilma s kapkovou závlahou (vyžadují elektřinu) nebo ekonomické samozavlažovací květináče Autopot, které zalévají pouze na základě přírodních zákonů.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení