Značka Can Fan reprezentuje extra kvalitní a širokou nabídku potrubních ventilátorů s různými funkcemi a vlastnostmi. V nabídce najdete jednorychlostní i vícerychlostní potrubní ventilátory z odolného plastu nebo nerez kovu. Naprostá většina je vybavena špičkovými švýcarskými motory. Všechny garantují spolehlivý a bezpečný provoz. Jsou vhodné pro kruhová vzduchotechnická potrubí o průměru 100 až 355 mm.

Ventilátory s regulací, odhlučněné, s EC motorem

Některé varianty jsou vybaveny termostatem a umožňují automatickou regulaci otáček podle teploty. U jiných lze rychlost otáček přepínat ručně nebo pomocí externího controlleru. Speciální pozornost zaslouží zaboxované a odhlučněné ventilátory Can Fan, které garantují velmi tichý provoz. Extra výkonné Can Fan s EC motorem jsou efektivnější, mají nižší spotřebu a výrazně delší životnost. Menší varianty EC dokáží plně nahradit větší verze s AC motorem.

Všechny odtahové nebo přítahové ventilátory Can Fan jsou kompatibilní s pachovými filtry a ventilačním potrubím v naší nabídce. Nejvhodnější jsou samozřejmě uhlíkové filtry od značky Can Filters.

Potřebujete poradit, jak vybrat vzduchotechniku?