Značka Can Fan reprezentuje extra kvalitní a širokou nabídku potrubních ventilátorů s různými funkcemi a vlastnostmi. V nabídce najdete jednorychlostní i vícerychlostní potrubní ventilátory z odolného plastu nebo nerez kovu. Naprostá většina je vybavena špičkovými švýcarskými motory. Všechny garantují spolehlivý a bezpečný provoz, ať už pěstujete bylinky doma nebo potřebujete vyvětrat provozovnu nebo dílnu.

Ventilátory Can Fan jsou vhodné pro kruhová vzduchotechnická potrubí o průměru 100 až 355 mm. Najdete je i ve zvýhodněných grow box kompletech.

Ventilátory s regulací, odhlučněné, s EC motorem

Některé varianty jsou vybaveny termostatem a umožňují automatickou regulaci otáček podle teploty. U jiných lze rychlost otáček přepínat ručně nebo pomocí externího controlleru. Speciální pozornost zaslouží zaboxované a odhlučněné ventilátory Can Fan ISO-MAX, které garantují velmi tichý provoz.

Extra výkonné Can Fan s EC motorem jsou efektivnější, mají nižší spotřebu a výrazně delší životnost. Menší varianty EC dokáží plně nahradit větší verze s AC motorem. To platí pro všechny ventilátory s EC motorem z naší nabídky.

Všechny odtahové nebo přítahové ventilátory Can Fan jsou kompatibilní s pachovými filtry a ventilačním potrubím s kruhovým půdorysem. Nejvhodnější jsou samozřejmě uhlíkové filtry od značky Can Filters. Datasheety k ventilátorům najdete v produktových kartách.

Vzduchotechniku Can Fan a Can Filters můžete využít v kombinaci s generátory ozonu Diamond Air.

Potřebujete poradit, jak vybrat vzduchotechniku?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení