Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 18:00)
Uhlíkový filtr zbaví odvětrávaný vzduch z growboxu nežádoucích pachů. Pachové filtry vybírejte hlavně podle průměru potrubí a požadovaného průtoku vzduchu. Ten by měl být podobný, ale raději vyšší, než výkon vašeho ventilátoru. Více informací

Pachové filtry na filtraci vzduchu v hobby i profi kvalitě

V naší nabídce najdete pouze prověřené a spolehlivé pachové filtry od CAN Filters a Prima Klima nebo Mountain Air. Kromě rozměrů se liší hlavně typem aktivního uhlí, které slibuje různou dobu životnosti. Nejdelší životnost až 30 měsíců platí pro filtry CAN Filters Original. Řady CAN Filters Special a Prima Klima Industry odstraňují zápach až 18 měsíců. Hobby varianty CAN Lite a Prima Klima EC vydrží cca poloviční dobu.

Pachové filtry do potrubí s průměrem 100-350 mm

Uhlíkové filtry s aktivním uhlím si můžete seřadit podle ceny nebo oblíbenosti. V levé části obrazovky můžete produkty filtrovat podle maximálního průtoku vzduchu a průměru příruby. Součástí většiny pachových filtrů v nabídce je prefiltr a příruba.

Nezapomeňte, že spolehlivost a životnost uhlíkových filtrů snižuje vysoká vlhkost nebo nečistoty a špína ve vzduchu. Prefiltr můžete vyčistit nebo vyměnit za nový.

V této kategorii najdete také příslušenství včetně náhradních náplní do filtrů.

Zajímá vás, jak vybrat vzduchotechniku do grow boxu?

Pachové filtry na řešení zápachu