Can Filters představuje dokonalou nabídku karbonových filtrů pro ventilační systémy s ventilačním potrubím o průměru 100 až 315 milimetrů. Ty největší zvládnou pročistit přes 2500 m3/h. Tyto holandské filtry proti zápachu eliminují zápach z proudícího vzduchu s nadstandardní úspěšností. Všechny jsou vybaveny ochranným a vyměnitelným prefiltrem. Nejmenší varianty jsou vyrobeny z plastu, ostatní z nerez kovu.

Can Filters jsou kompatibilní se všemi pěstebními boxy v naší nabídce. Také je najdete v kompletních grow boxech.

Pachové filtry CAN Filters Lite-Original-SpecialTři varianty CAN-Lite, CAN-Original, CAN-Special

Jak dlouho vydrží? Nízkorozpočtové pachové filtry CAN-Lite jsou plněny odlehčeným aktivním uhlím CKG 48 a mají životnost cca 18 měsíců. Standardní kvalitu s větší kapacitou karbonového lůžka poskytují CAN-Special. Nejlepší jsou vysoce účinné CAN-Original, které obsahují prémiové peletované uhlí CKV 3-4 mm s vysokou životností až 30 měsíců.

Uhlíkové filtry holandské značky Can Filters jsou kompatibilní se všemi potrubními ventilátory v nabídce, ale mějte na paměti, že nejlepších ventilačních výsledků dosáhnete v kombinaci s ventilátory Can Fan. Zajímavou pomoc nabízí tlumiče CAN Silencer, které jsou určeny pro snížení hluku ventilátorů. Pracují lépe ve dvojici.

Potřebujete poradit, jak vybrat vzduchotechniku na pěstování v boxu?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení