Vysoce kvalitní pachové filtry Mountain Air se vyznačují perfektním filtrovacím výkonem, zvýšenou odolností a prodlouženou životností až 3 roky!

Prémiové uhlí pracuje adsorpčně. To znamená, že molekuly nečistot pojme uhlí do sebe a nezvyšuje nijak svůj objem.

Prémiové uhlí používané v Mountain Air filtrech je ve formě krystalů a klade menší odpor při proudění vzduchu. Není třeba pořizovat zbytečně naddimenzované ventilátory.

Proč jsou Mountain Air několik let nejoblíbenější filtry v Severní Americe?

  • při správném používání vydrží déle než konkurenční produkty, až 3 roky
  • ošetří více vzduchu a díky kvalitnímu uhlí odstraní více nečistot
  • za optimálních podmínek eliminují zápach naprosto dokonale
  • zkonstruovány tak, aby snížily hluk neodhlučněných ventilátorů

K ochraně a dlouho trvajícímu perfektnímu výkonu napomáhají prefiltry, které jsou součástí každého produktu. Tyto speciální návleky ochrání vnitřek uhlíkového filtru před prachem a jinými většími nečistotami. Účinnost a životnost pachového filtru Mountain Air může snížit nadměrná vlhkost (přes 85% RH) nebo vysoká prašnost prostředí.

Kovové ventilátory Mountain AIr s controllerem a EC motorem

V nabídce najdete i tři odhlučněné potrubní ventilátory s EC motorem Mountain Whisper Fan jejichž součástí jsou digitální regulátory otáček s teplotním senzorem. Tyto kovové ventilátory se pyšní extrémně tichým výkonem.

Pachové filtry i ventilátory jsou kompatibilní s ventilačním potrubím a jakoukoliv značkou grow boxu. Možná budete potřebovat i vzduchotechnické příslušenství (příruby a spojky).

Potřebujete poradit, jak vybrat vzduchotechniku nebo jak řídit elektroniku v pěstebním prostoru?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení