Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 18:00)
Ventilátor pro odtah vzduchu z grow boxu je nezbytný element úspěšného indoor pěstování. Při jeho výběru zvažte hlavně výkon ventilátoru, tzn. potřebný průtok vzduchu, průměr potrubí a kvalitu motoru. Moderní a efektivní ventilátory mají EC motor. Zvažte i výběr odhlučněného ventilátoru, nebo užitečné funkce – regulace otáček a teplotní čidlo. Zde můžete vybírat mezi radiálními nebo axiálními ventilátory do kruhových potrubí o průměru 100 až 400 mm. Více informací

Plastové ventilátory do kruhových potrubí

Radiální ventilátory, jako například typ Ulita, se vyznačují tím, že nasávaný vzduch vypouští kolmo ke směru osy vrtule, pod úhlem 90°. Axiální ventilátory, například TT, nasávají a vypouštějí vzduch přímo, v úhlu 180° a ve směru osy otáčení vrtule. Radiální ventilátory jsou vhodnější pro delší a axiální pro kratší ventilační potrubí.

Neodhlučněné potrubní ventilátory s EC motorem

Zde najdete ideální výběr moderních ventilátorů s EC motorem pro ventilaci o průměru 100 až 400 mm. Pokud vás neodradí na první pohled vyšší cena, věřte, že získáte prvotřídní kvalitu. Ventilátory s EC motorem šetří energií, ale nešetří výkonem.

Velkou předností je dlouhá životnost a nižší provozní náklady. Nejvýkonnější ventilátory z této kategorie máme pouze na dotaz.

Ventilátor Ulita bez boxu

Průmyslové neodhlučněné ventilátory Torin-Sifan ve speciálním provedení ve tvaru ulity patří mezi nejvýkonnější v nabídce. Tyto kovové potrubní ventilátory je třeba před použitím zaboxovat do plechových nebo dřevěných desek. Pokud chcete zaboxovanou ulitu, zkuste odhlučněné ventilátory Airfan.

K některým ventilátorům je třeba přikoupit kabel do zásuvky a napojit dráty na svorkovnici, najdete je v kategorii Kabely. Neodhlučněné ventilátory můžete kombinovat s tlumiči.

V naší nabídce najdete potrubní ventilátory od Prima Klima, CAN Fan, RAM, Vents, Soler&Palau, Dalap a dalších značek. Důležité informace najdete v článku jak vybrat vzduchotechniku do growboxu.

Pro sestavení ventilačního systému budete potřebovat pachové filtry a flexibilní potrubí. Možná se budou hodit příruby a spojky.

Nebo si pořiďte cenově zvýhodněný ventilační komplet.

Neodhlučněné ventilátory do potrubí

Jak vybrat vzduchotechniku do growboxu

Jak vybrat vzduchotechniku do growboxu

Udržet správné klima v pěstebním boxu je zásadní, pokud se chcete radovat z dobré úrody. Rostliny mají specifické nároky na teplotu, vlhkost a čerstvý vzduch nebo CO2. Po ...


Regulace elektroniky pro indoor pěstování

Regulace elektroniky pro indoor pěstování

Při indoor pěstování se používá několik zařízení, které je potřeba pravidelně spouštět, nebo regulovat jejich výkon podle podmínek v growboxu. Pojďte se seznámit s možnos ...