Průmyslové kovové ventilátory Torin-Sifan jsou proslulé svým špičkovým výkonem, dlouhým spolehlivým provozem a adekvátní spotřebou.

Dopředu zatočená oběžná kola a precizní konstrukce slibují minimální tlakové ztráty.

Ulitové ventilátory jsou vhodné pro průmyslové využití.Torin-Sifan, made in Europe

Předností evropské výroby je maximální důraz na kvalitu použitých materiálů a důkladné testování v náročných podmínkách. Proto jsou ventilátory Torin-Sifan vhodné pro širokou škálu lidských činností - pěstitelství, zemědělství, restaurace, bary, průmyslové výrobny apod.

Plášť i oběžná kola potrubního ventilátoru jsou vyrobeny z galvanizované oceli, takže jsou odolné proti korozi. Ventilátory typu ulita jsou vybaveny tepelnou pojistkou a jsou kompatibilní se všemi typy kruhového potrubí a příslušnými spojkami a přírubami.

Nevýhodou je, že výkon se dá regulovat jen pomocí externího controlleru.

Ventilátory Torin-Sifan je třeba před použitím zaboxovat. Tento servis neposkytujeme, můžeme vám ale doporučit konstrukčně podobné, ale už odhlučněné ventilátory AirFan.

Pro čištění odpadního vzduchu můžete využít pachové filtry s aktivním uhlím Prima Klima nebo Can Filters.

Potřebujete vědět, jak správně vybrat ventilátor?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení