Vents je ukrajinská společnost z Kyjeva, která patří mezi největší světové producenty komponentů pro ventilační systémy a klimatizace. Portfólio značky tvoří přes 10000 produktů pro průmyslovou i obytnou ventilaci.

Všechny potrubní plastové ventilátory Vents slibují jak slušný výkon, tak nízkou spotřebu za rozumnou cenu. Díky svým vlastnostem jsou tyto neodhlučněné ventilátory s AC motorem vhodné pro pěstitelské, zemědělské i běžné domácí použití.

Kromě Vents 100 zde najdete ventilátory s průměrem až 315 mm.

Flexbilní využití potrubních ventilátorů Vents

Společnou předností je kryt z velmi odolného plastu, interní ochrana proti přehřátí, motory s kuličkovým ložiskem, kvalitní krytí IPX4 a dlouhá životnost. Před uvedením do prodeje jsou všechny odtahové/přítahové ventilátory Vents důkladně testovány tak, aby splňovaly požadavky na nejvyšší kvalitu a spokojenost zákazníků.

Jsou kompatibilní s pachovými filtry Prima Klima i CAN Filters a spojkami nebo přírubami z naší nabídky. Osvědčily se při indoor pěstování v grow stanech i sklenících.

Na osvěžení odtahovaného vzduchu využijte neutralizéry zápachu ONA nebo Sure Air.

Axiální ventilátory Vents TT a VKO

Dvourychlostní axiální ventilátory Vents TT garantují vysoký tlak při nízké hlučnosti a spotřebě. Paralelní zapojení více ventilátorů zvyšuje průtok vzduchu, sériové zapojení zvyšuje provozní tlak. Rychlost lze regulovat na dvou úrovních pouze pomocí externího regulátoru.

Malé potrubní větráky Vents VKO jsou vhodné jen pro velmi malé prostory a nejmenší pěstební stany.

Potrubní ventilátory Vents pro ventilační systémy 100-315 mm.

Radiální potrubní ventilátory Vents VK

Jednorychlostní plastové ventilátory do potrubí Vents VK nabízíme pro kruhová ventilační potrubí o průměru 100 až 315 mm. Aktuálně je nemáme skladem a místo nich vám doporučíme potrubní ventilátory jiných značek.

Potřebujete poradit, jak vybrat správnou vzduchotechniku do growboxu?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení