Speciální řada certifikovaných organických hnojiv a doplňků od profesionálů z Canna by měla zaujmout každého pěstitele a zahradníka. Úzká nabídka kopíruje tradiční produkty, ale obsahuje pouze ingredience v 100 % bio a vegan kvalitě.

Prémiová výživa pro rostliny je určena pouze pro pěstování v zemině. Připravenou zálivku spotřebujte do 24 hodin.

Organické pěstování s Bio Canna100% certifikovaná bio hnojiva

  • BioCanna Vega (Grow), bio hnojivo na růst
  • BioCanna Flores (Bloom), bio hnojivo na květ
  • BioRhizotonic, bio kořenový stimulátor
  • BioBoost Accelerator, bio květový booster
  • BioCanna Terra Plus, organický substrát
  • BioCanna Starter kit, sada hnojiv

Bio Canna neobsahuje žádné umělé látky a proto významně zlepšuje chuť květů a plodů, úroda bude voňavější a zdravější. Svým složením podporuje nejen metabolismus rostlin, ale i půdní život. Nepoškozuje volnou půdu.

Vegan hnojiva BioCanna splňují nejnáročnější požadavky na bio kvalitu. Jsou vhodná pro 100% ekologické zemědělství a pěstování bylinek indoor nebo outdoor. Výhodou je, že nebudete potřebovat žádný pH nebo EC metr.

Alternativou k nabídce řady Bio Canna jsou výživa a substráty Biobizz, Terra Aquatica Organic (dříve General Organics) nebo Biotabs.

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech nebo si připravte vlastní pěstební plán s kalkulátorem živin.

Stáhněte si Canna e-book Jak na dokonalou úrodu.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení