Renomovaný producent hnojiv a substrátů Canna nabízí začínajícím i zkušeným pěstitelům komplexní řešení pro optimální růst a bohatý květ v jakémkoliv pěstebním médiu.

Základní hnojiva Canna obsahují ideální poměr dusíku, fosforu a draslíku a zajistí bylinkám vše pro dostatečně kvalitní rozvoj.

Canna Terra, Coco, Aqua, Hydro

Řada Canna Terra je vhodná pro pěstování bylinek v zemině a půdních mixech. Hnojivo Terra Vega se používá v růstové, Terra Flores v květové fázi.

Řada Canna Coco se používá při pěstování rostlin v kokosových substrátech. Obě složky A + B se používají současně skoro po celou dobu pěstebního cyklu.

Speciálně vyladěná výživa Canna Aqua je určena výhradně pro recirkulační hydroponické systémy. Aqua Vega podporuje růst, Aqua Flores rozvoj květu.

Řada Canna Hydro byla vyvinuta pro živení pomocí odtokových "run to waste" systémů. Hydro Vega A+B vyživuje rostlinu v období růstu, Hydro Flores A+B v období květu.

Canna doplňky

Pro maximální pěstitelské úspěchy je vhodné základní výživu rozšířit o univerzální doplňky. Bohatý rozvoj kořenů zajistí Rhizotonic. Masivní akceleraci květu podpoří Cannaboost. S odumřelými kořeny si poradí Cannazym. Přirozenou obranyschopnost rostlin rozvine Cannacure. Další fosfor a draslík dodá PK 13/14. Cannaflush, používaný v posledních týdnech, vyčistí rostlinu, květy a plody od zbytků hnojiv a jiných nežádoucích látek.

Canna substráty

Při živení s doplňky a hnojivy Canna doporučujeme využívat substráty stejné značky. Nejkvalitnější rašelinu obsahuje zemina Canna Terra Professional a Terra Professional Plus. Čistý kokosový substrát Canna (Coco Natural a Coco Professional Plus) obsahuje Trichodermu a mj. se dá používat po více pěstebních cyklů. Na hydroponické pěstování je určen "keramzitový" substrát Aqua Clay Pebbles.

Pro bezvadný vývoj sazenic je vhodný sadbovací substrát Canna Seedmix.

Kalkulátor na výpočet přesné spotřeby hnojiv Canna zde.

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech!