Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Zde najdete všechny produkty z řady Canna Coco pro pěstování rostlin v kokosových substrátech. Tři typy substrátů a dvousložková výživa na celý pěstební cyklus ve třech variantách. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Řada Canna Coco je určena pro pěstitele preferující výhody kokosového substrátu.

Základní výživa Canna do kokosu

Základní hnojiva Canna Coco A+B se používají po celý pěstební cyklus společně. Nejdřív se do nádrže s vodou přidá a rozmíchá složka A, pak se přidá složka B. Výživa se používá v poměru cca 15-40 ml na 10 litrů vody (pro každou složku). Další detaily i tabulku dávkování a návod najdete v produktových kartách.

Živiny jsou vhodné pro všechny kokosové substráty, ale nejlepších výsledků dosáhnete s produkty značky Canna. V přiložených pdf souborech si můžete přečíst, jak s řadou Canna Coco pěstovat například rajčata.

Užitečné informace najdete také v Canna e-book Jak na dokonalou úrodu.

Substráty Canna Coco

  • kokosová rohož Canna Coco Slabs (objem 12 litrů)
  • kvalitní kokos Canna Coco Natural (objem 50 litrů)
  • prémiový kokosový substrát Canna Coco Professional Plus (objem 50 litrů)

Grower tip


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení