Základní výživa, účinné doplňky i vysoce kvalitní substráty Biobizz uspokojí i toho nejnáročnějšího bio pěstitele. Certifikovaná bio hnojiva a substráty jsou vhodná pro organické pěstování rostlin v indoor i outdoor podmínkách.

BioBizz hnojiva i doplňky jsou univerzální a vhodná jak pro kultivaci v zemině a kokosovém substrátu, tak pro hydroponické pěstování v inertních médiích. Jsou kompatibilní s většinou zavlažovacích a hydroponických systémů.

100% bio vegan BioBizz!

BioBizz substráty na pěstování bylinek indoor nebo outdoor.Všechna BioBizz hnojiva jsou vyrobeny pouze ze 100% přírodních přísad a jsou maximálně šetrné nejen k vašim bylinkám, ale také k životnímu prostředí. Další výhodou organických hnojiv je mj. minimální riziko předávkování rostlin.

Půdní a kokosový substrát

BioBizz nabízí pouze tři základní pěstební substráty. All Mix je silně, Light Mix slabě předhnojený půdní substrát. Coco Mix je určen na pěstování v kokosu. Kromě toho můžete vyzkoušet oživovače půdy Worm Humus a Pre Mix.

Pouze organické živiny

Vyvážené množství organických živin zajistí optimální růst i kvetení. Základní výživa Fish Mix, Bio Grow a Bio Bloom poskytuje rostlinám potřebné množství dusíku, fosforu a draslíku ve fázi růstu i květu.

Biobizz hnojiva a doplňky jsou vhodné pro organické pěstování bylinek.

Kořenové, růstové, květové stimulátory a boostery

Bio podpora BioBizz přísad se úspěšně postará jak o mohutný kořenový rozvoj (Root Juice), tak zdravý a silný růst (Alg-A-Mic) nebo bohatý květ (Bio Heaven a Top Max). Aktivátor Acti Vera a ochranný listový postřik Leaf Coat posílí obranyschopnost a kondici rostlin. Vždy 100% přírodní cestou.

Kromě samostatných výrobků jsou tu také základní zvýhodněné sady hnojiv Starters Pack a Try Pack (Indoor, Outdoor, Hydro, Stimulant). Sada zpravidla vystačí pro několik rostlin na jeden pěstební cyklus.

Všechna hnojiva a přísady jsou vhodná pro pěstování bylinek venku i v grow boxu. Novinkou jsou organické kyseliny na regulaci pH.

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech!