Organická hnojiva a doplňky pro pěstování bylinek i zeleniny v půdním substrátu. Biotabs je holandská značka, která uspokojí hlavně potřeby growerů s oblibou v bio hnojivech.

Alternativou je výživa Biobizz, BioCanna nebo Terra Aquatica Organic.

Do 10 litrového květináče stačí 2 tablety Biotabs

Biotabs Tablety a Guerilla Tablety rostlinám poskytnou živiny nezbytné pro růst a květ. Stačí jen vložit do substrátu 5-10 cm hluboko ke kořenům a máte vystaráno. Postupně se uvolňující látky zajistí konstantní výživu na celý pěstební cyklus. Nehrozí přehnojení ani deficit. Na 100% bio pěstování budete potřebvat substráty bez minerálních živin.

Komplet nabídka Biotabs pro organické pěstováníMezi podpůrnými doplňky Biotabs najdete například Mycotrex s mykorhiza nebo Silicia Flash s vysokým obsahem křemíku. Bactrex obsahuje rhizobakterie a trichodermu. Své využití na vaší zahrádce najdou i organické půdní vylepšovače a obohacovače v tekuté nebo práškové podobě.

Jedinou drobnou nevýhodou tablet je fakt, že nejsou, narozdíl od ostatních produktů Biotabs, vhodná pro pěstování bylinek ve vegan kvalitě.

Pro kultivaci rostlin na 1 m2 můžete vyzkoušet zvýhodněnou sadu hnojiv a doplňků StarterKit.

Biotabs hnojiva nejsou vhodná pro keramzit nebo rockwool substráty.

Doporučujeme Biotabs a samozavlažovací květináče Autopot

Výživa je vhodná i pro indoor pěstování ve všech typech pěstebních nádob (květináče, truhlíky aj.). Nejméně práce a nejlepší výsledky přináší kombinace s samozavlažovacími systémy od Autopot Watering Systems.

Velkou výhodou Biotabs hnojiv nerozpustných ve vodě je, že není třeba kontrolovat pH nebo EC hodnoty. Ušetříte za pH a EC metr. Používání je opravdu velmi jednoduché.

Kalkulátor na výpočet přesné spotřeby hnojiv Biotabs zde.

Tabulky dávkování Biotabs najdete v produktových kartách

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech!

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení