Organická hnojiva a doplňky pro pěstování bylinek i zeleniny v půdním substrátu. Biotabs je poměrně nová holandská značka, která uspokojí hlavně potřeby outdoor pěstitelů.

Do 10 litrového květináče stačí 2 tablety

Biotabs Tablety a Guerilla Tablety rostlinám poskytnou živiny nezbytné pro růst a květ. Stačí jen vložit do substrátu 5-10 cm hluboko ke kořenům a máte vystaráno. Postupně se uvolňující látky zajistí konstantní výživu na celý pěstební cyklus. Nehrozí přehnojení.

Mezi podpůrnými doplňky Biotabs najdete například Mycotrex s houbou mykorhiza nebo Silicia Flash s vysokým obsahem křemíku. Bactrex obsahuje rhizobakterie a trichodermu. Své využití na vaší zahrádce najdou i organické půdní vylepšovače a obohacovače v tekuté nebo práškové podobě.

Pro kultivaci rostlin na 1 m2 můžete vyzkoušet zvýhodněnou sadu hnojiv a doplňků Biotabs StarterKit. Biotabs není vhodný pro keramzit nebo rockwool substráty.

Doporučujem Biotabs a samozavlažovací květináče Autopot

Hnojiva Biotabs jsou vhodná i pro indoor pěstování ve všech typech pěstebních nádob (květináče, truhlíky aj.). Nejméně práce a nejlepší výsledky přináší kombinace Biotabs a samozavlažovacích systémů od Autopot Watering Systems.

Velkou výhodou Biotabs je, že není třeba kontrolovat pH nebo EC hodnoty. Používání je velmi jednoduché.

Kalkulátor na výpočet přesné spotřeby hnojiv Biotabs zde.

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech!

Biotabs Silicium Flash 9 l

Biotabs Silicium Flash 9 l
Skladem do 14 dnů
2 456 Kč 2 729 Kč
Organický mix základních NPK živin a křemíku. Biotabs Silicium Flash slouží jako náhrada za tekutou růstovou a květovou výživu. Posiluje rostlinu, vylepšuje…