Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Malé grow boxy spolehlivých značek Homebox, Mammoth, Secret Jardin, BudBox apod. jsou určeny pro malý počet plastových i textilních květináčů. Pokud to rozměry dovolí, můžete využít i nejmenší hydroponické systémy od GHE nebo Nutriculture. Více informací

Mammoth PRO 90 - 90x90x180 cm

Mammoth PRO 90 - 90x90x180 cm
Skladem do 14 dnů
3 090 Kč 3 433 Kč
Malý stan na pěstování bylinek Mammoth PRO 90 vyniká svým dokonalým zpracováním, vynikající odrazivostí a atraktivní cenou. Včetně příslušenství pro zavěšení…

Malé pěstební boxy

V této kategorii si vybíráte mezi pěstebními boxy, jejichž velikost základny není větší než 1 m2. K dispozici jsou stany s čtvercovým, obdélníkovým i trojúhelníkovým tvarem podstavy. Nejúčinnější odraz světla poskytuje reflexní bílá fólie s matným povrchem. Tu najdete u řady BudBox White PRO.

Indoor pěstování na 1 m2

Malé pěstební boxy s plochou 1 m2 se vyplatí doplnit kompletními sadami hnojiv a doplňků od Canna, BioBizz, Hesi, Plagron, Atami nebo Advanced Hydroponics. Každá sada poskytne dostatek živin pro celý pěstební cyklus. Na jeden metr čtvereční většinou vyhovuje pět květináčů nebo menší hydroponický systém.

Čerstvé bylinky po celý rok i v nejmenších pěstebních boxech

Stany s rozměry 60x60 cm nebo 100x100 cm jsou vhodné pro 250W, resp. 400W výbojky. Pro silnější wattáže doporučujeme středně velké growboxy s podstavou o velikosti minimálně 120x120 cm.

Díky grow boxům je celoroční pěstování v domácích podmínkách hračka. Malé grow boxy s pěstební plochou do 1 m2 jsou oblíbené především mezi začínajícími pěstiteli. Obecně platí, že čím menší plocha, tím nižší výška a menší počet květináčů. Při výběru stanu se soustřeďte na kvalitu vnitřní odrazové fólie, zpracování vzduchotechniky, příslušenství, ale nezapomeňte ani rozumně vybrat vhodnou velikost. Asi vás nepřekvapí, že vyšší cena je většinou garancí špičkové kvality.

Levné stany zase určitě potěší indoor pěstitele s nižším rozpočtem. Všechny stany v naší nabídce jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.

Vyzkoušejte malé rohové grow boxy nebo propagátory

Světlé trojúhelníkové verze Homebox Vista Triangle se stejně jako celá řada Homebox Ambient nejlépe vyjímají v kombinaci s tmavým dřevem a hodí se třeba do rohů moderních kuchyní.

Součástí nabídky jsou i malé pěstební boxy, tzv. propagátory, které se osvědčily při pěstování sazenic nebo řízků a množení rostlin. Ty jsou určeny pro osvětlení s nižší wattáží jako jsou 250W výbojky, LED nebo CFL světla.

Malé pěstební boxy od BudBox, Homebox, Mammoth, Secret Jardin

V nabídce najdete malé stany nejpopulárnějších a nejspolehlivějších značek Homebox, Mammoth, Secret Jardin, BudBox a jiných. Podle parametrů ve filtračním sloupci vlevo si můžete produkty snadno roztřídit podle

  • výrobce
  • tvaru podstavy
  • velikosti
  • typu fólie

Growboxy různých značek se dále mohou lišit například tloušťkou konstrukčních trubek, nosností, počtem a velikostí ventilačních otvorů a vybaveností. Levnější stany mají minimum příslušenství, u prémiových variant najdete vše potřebné.

Malé pěstební boxy na pěstování

Jak vybrat vzduchotechniku do growboxu

Jak vybrat vzduchotechniku do growboxu

Udržet správné klima v pěstebním boxu je zásadní, pokud se chcete radovat z dobré úrody. Rostliny mají specifické nároky na teplotu, vlhkost a čerstvý vzduch nebo CO2. Po ...


Jak vybrat grow box

Jak vybrat grow box

Pěstební box, nebo také grow box je základem celého indoor pěstování. Myslíme tím samotný pěstební stan, do kterého se instalují další zařízení potřebná pro pěstování ros ...