Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Klonování a množení rostlin vyžaduje precizní zacházení a maximální péči v nejzranitelnější fázi vývoje. V této kategorii najdete praktické pomůcky, které péči o řízky a sazenice výrazně ulehčí. Více informací

Skleníky, speciální skleníčky a boxy na množení rostlin

Malé plastové skleníčky zajistí mladým rostlinkám dokonalé podmínky pro první dny života. Ideálním řešením jsou mini propagátory s vytápěním a ventilačními klapkami. Velké polykarbonátové skleníky nabízí pěstební plochu až několik desítek m2 a hodí se pro pěstování široké škály dospělých bylinek, květin nebo plodin. Dokoupit k nim můžete topení do skleníku.

Mini skleníčky můžete kombinovat s propagátory Secret Jardin nebo jinými pěstebními boxy. Dva oddělené prostory pro rostliny v různé fázi vývoje nabízí growboxy Secret Jardin Lodge nebo Twin.

Média, živiny a pěstební systémy pro sazenice a řízky

S bezvadným vývojem sazenic a řízků vám pomůžou kořenové stimulátory a speciální výživa. Mladé bylinky můžete předpěstovat v sadbovacích kostičkách nebo clonerech a řízkovnicích.

Pomůcky pro výsadbu a setí

Při setí a výsadbě jistě oceníte praktické pomůcky jako jsou tablety Jiffy, skalpel, plastové sadbovače nebo kompletní nabídka značky Root!t.

Vše pro množení rostlin a bylinek