Úzká nabídka produktů značky Root!t má jediný cíl, perfektní start vašich bylinek do dalších fází.

Účinnost kořenových přípravků uspokojí nejen náročné profesionální pěstitele, ale i hobby growery, kteří pěstují bylinky doma.

Sadbovací houbička Rooting Sponge je přírodní médium vhodné pro vyklíčení semínek nebo růst řízků a sazenic. Prohlédněte si výsledky testu sadbovacích médií, třeba vás zaujmou sadbovací kostičky Eazy Plug.

Prémiová podpora kořenů Root!tDokonalé zakořenění s Root!t produkty

  • Jemně koncentrovaný First Feed dává mladým bylinkám první dobře vstřebatelnou výživu. Hodí se i pro pěstování microgreens.
  • Rooting Gel podpoří rozvoj prvních kořínků.
  • Postřik na listy Cutting Mist obsahuje koktejl vitamínů a hormonů.
  • Stock Plant Tonic pomůže s regenerací hlavně mateřským rostlinám vysílených intenzivním množením.

Root!t přípravky můžete kombinovat s jakýmkoliv kořenovým stimulátorem nebo pěstební metodou a sadbovacím médiem.

Maximální komfort pro sazenice a řízky

Dokonalé prostředí pro mladé rostlinky a kompletní skladbu všech Root!t přípravků poskytne plastový skleníček Rooting Sponge Propagation Kit. V nabídce najdete také samotný Root!t Propagator. Oba se perfektně hodí do propagačních boxů a pěstování pod speciálním osvětlením na sazenice.

Semínka a sazenice potřebují teplo a vlhko. Výhřevné podložky Heat Mat pod nevytápěné propagátory využijete především v chladnějších měsících. Jejich výkon lze regulovat s digitálním Root!t Thermostat. Vlhkost můžete ovlivňovat pomocí ventilačních klapek.

Některé z našich plastových skleníčků jsou vytápěné a vybavené termostatem.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení