Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Uzavřené a chráněné prostředí zajistí mladým i dospělým bylinkám optimální podmínky pro růst. Na sazenice, řízky nebo semenáčky využijte malé plastové skleníčky. Pro pěstování větších rostlin na zahradě se hodí velké polykarbonátové skleníky s pěstební plochou několik desítek metrů čtverečních. Více informací

Pokud jste velkými fanoušky Receptáře, tak si možná skleník hravě zvládnete vyrobit z PET lahví nebo zavařovaček. Pokud ale vaše prostřední jméno není zrovna Přemek, tak není ostuda koupit si skleník už hotový, a to dokonce takový, který je nenáročný na montáž. Ve skleníku rostliny rostou rychleji, více kvetou i lépe plodí.

Zároveň díky tomu, že jsou chráněné před povětrnostními vlivy mají prodlouženou sezónu. A to se přece vyplatí!

Plastové skleníčky a výhřevné podložky pomůžou mladým rostlinám

Malé plastové skleníčky se liší tvarem, kapacitou a vybavením. Hodí se pro množení rostlin a pěstování ze semínek nebo řízků. Nejlevnější variantou jsou skleníčky z měkkého plastu. Nejkvalitnější podmínky poskytují malé skleníky, které jsou vybaveny ventilačními klapkami a vytápěním. Můžete u nich totiž řídit teplotu a vlhkost. U nejlepších variant najdete i termostat pro regulaci vyhřívání.

Skleníčky bez topení můžete vylepšit o výhřevné podložky.

Zahradní skleníky pro vzrostlé keře a plodiny

Velké polykarbonátové skleníky s ocelovou konstrukcí jsou kompromisem mezi indoor a outdoor pěstováním. Díky průhlednému materiálu do nich nepotřebujete umělé osvětlení jako u pěstování indoor, sluníčko bude stačit. Bylinky a plodiny jsou lépe chráněny proti nepříznivému počasí, než v outdoor podmínkách. Ve velkých sklenících můžete pěstovat v jakémkoliv substrátu.

Skleníky a plastové skleníčky na bezpečné množení a pěstování rostlin


Test sadbovacích médií

Test sadbovacích médií

Zaměřili jsme se na experiment, jehož cílem bylo zjistit, které ze sadbovacích médií z našeho sortimentu je nejvhodnější pro výsev a proč. Jaké klady a zápory mají jednot ...