Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Komplexní jednotky pro řízení a kontrolu mikroklima při pěstování

Chlazení vodou

Model OptiClimate Watter Chiller s vodním chlazením chladí vzduch pomocí vody jako chladiva a ohřívá pomocí keramických odporů. Studená voda se používá k ochlazování vzduchu, který se následně ohřívá vodou o teplotě 35 až 50 °C. Je ideální pro chlazení objektů v blízkosti vodních zdrojů, jako jsou budovy u kanálu, loděnice, jachty, bazény nebo skleníky.

Model OptiClimate s vodním chlazením je vhodný zejména pro historické budovy a památky, kde není povoleno instalovat venkovní jednotky.

Chlazení vzduchem s venkovní jednotkou (SPLIT)

Model OptiClimate se vzduchovým chlazením (Opticlimate Split) pracuje na stejném principu jako verze s vodním chlazením.

Model OptiClimate Split však místo vody používá jako chladivo vzduch. Model OptiClimate Split má venkovní jednotku, která musí být instalována ve vzdálenosti maximálně 30 metrů. Splitová jednotka se dodává s flexibilními hadicemi a rychlospojkami. Pro instalaci není nutné volat technika. Split jednotku lze také snadno demontovat.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení