Značka LightHouse se svým sortimentem zaměřuje výhradně na pěstování bylinek ve skleníku a pěstebním boxu. Cenově atraktivní grow boxy LightHouse LITE se vyznačují třívrstvým pláštěm a vnitřní fólií ULTRALUX s kvalitní odrazivostí.

Pěstební stany britské značky jsou dále vybaveny dvojitými zipy, lehkou stabilní konstrukcí s trubkami o průměru 16 mm a odnímatelným vodotěsným dnem. K příslušenství patří síťky proti hmyzu, krytky a popruhy pro zavěšení pachových filtrů. Growbox LightHouse je zcela neprůsvitný. Složení je díky návodu a videu hračka. Jsou vhodné pro pěstování v plastových, textilních i hydroponických květináčích.

V nabídce najdete také variantu Clone, která se dá využít buď jako stan nebo propagátor pro plastové skleníčky.

Stany jsou samozřejmě kompatibilní s jakýmkoliv grow osvětlením.

Dokonalá teplota v pěstebním prostoru snadno a rychle

Pokud vás v zimních měsících trápí při pěstování bylinek doma příliš nízké teploty, doporučujeme využít malá topení do skleníku ECOHEAT nebo výkonná topná zařízení Greenhouse Heater nebo Oil Free Radiator. Jejich výkon lze regulovat buď přímo na desce nebo pomocí bezdrátového termostatu LightHouse Wireless Thermostat.

Na dokonalé sušení úrody po sklizni se hodí šestipatrová sušárna o průměru 75 cm nebo kompaktní osmipatrová verze o průměru 55 cm. Je možné, že vám bude vyhovovat sušící síť jiné značky.

Potřebujete poradit, jak vybrat správný grow box?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení