ADDITEQ spolupracuje s nejlepšími švýcarskými a evropskými inženýry a designéry na rozvoji produktů ADDIPURE při využití nejmodernějších technologií.

Inovace ruku v ruce s designem

Modulární koncepce, elegantní design s vysoce kvalitním materiálem a uživatelsky přívětivá údržba ve spojení s dlouhou životností stanovují nová měřítka v oblasti extrakce rostlin.

Společnost ADDITEQ se zavázala, že bude vyvíjet a vyrábět nejlepší přístroje pro extrakci z rostlinného materiálu v Evropě, které umožňují získat z rostlin nejčistší extrakty éterických olejů. Řada produktů ADDIPURE PEO line je koncipována tak, aby zajistila jednoduše a účinně získat čistý bylinný výtažek. U produktů ADDIPURE je na prvním místě švýcarská kvalita, funkčnost a dlouhodobá udržitelnost. Švýcarská kvalita od roku 2014.

V nabídce najdete jak extraktory z eloxovaného hliníku, tak extrakční činidla n-butan a dimethylether (DME) nebo vyměnitelné příslušenství.

Jedinečným prvkem extraktorů ADDIPURE PEO je inovativní 3-vrstvý filtrační systém, který zaručuje nejvyšší čistotu. Patentovaný bílý extrakční filtr ADQ je vložen mezi filtry s hrubými oky (400 µ) a jemnými oky (50 µ) z ušlechtilé oceli. Filtry z ušlechtilé oceli lze použít několikrát.

Výrobce proto garantuje maximální čistotu získaného extraktu díky kombinaci 3-vrstvého filtračního systému PEO s ADDIPURE Dimethyl Ether DME (99,99% čistota) nebo ADDIPURE n-Butane (čistota 99,39 %) společně s extraktory PEO od ADDIPURE.

ADDITEQ nabízí na extraktory ADDIPURE PEO dvouletou záruku kvality.

Bezpečnost především

Při práci s extraktory vždy dodržujte pravidla bezpečnosti práce.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení