AgroBio Opava patří již přes 30 let k nejvýznamnějším producentům přípravků na hubení obvyklých škůdců českých zahrad. Oblíbené jsou hlavně mezi hobby pěstiteli a zahrádkáři. Chemická ochrana rostlin proti škůdcům je obvykle velmi účinná, ale vždy doporučujeme dodržovat doporučené dávkování a instrukce k použití.

Aktuální nabídku produktů AgroBioOpava najdete na podstránce AGRO/NATURA.

Při hygieně v pěstebním prostoru je nejlepší dbát na prevenci a udržování maximální čistoty. Pak je riziko napadení škůdci minimální. V naší nabídce fungicidů a insekticidů od Agro Bio Opava najdete hlavně přípravky proti mnoha hmyzím škůdcům (mšice, molice, třásněnky, svilušky aj.), plísním ( na rajčatech, okurkách atd.) a nemocem rostlin (kadeřavost, puchrovitost, nekróza apod.).

Jak používat fungicidy a insekticidy Agro Bio Opava?

Popisky produktů jsme doplnili o bezpečnostní listy a návody, které najdete také u každého produktu. Dodržujte pokyny výrobce a všechny chemické přípravky používejte velmi opatrně. Některé přípravky jsou prudce jedovaté pro přírodu i pěstitele.

Pokud je to možné, dejte přednost přírodním přípravkům jako je kombinovaný fungicid/insekticid Agro Natura Rock Effect.

Na postřiky využijte pomůcky pro přípravu roztoků.

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení