Zaboxované ventilátory značky Airfan, typ ulita, se prezentují hlavně silným a spolehlivým výkonem v kombinaci s extrémně tichým chodem.

Velkou předností je také chod bez vibrací a plné příslušenství pro snadné zapojení včetně přírub, háků pro uchycení na strop a kabelu se zástrčkou do zásuvky.

Airfan ventilátory jsou, narozdíl od jiných ULITA ventilátorů Torin-Sifan, zaboxované.

Výkonné a spolehlivé ventilátory Airfan

Řada Metal disponuje bytelnými kovovými boxy, ostatní řady dřevěnými boxy. Silné ventilátory jsou vhodné do větších ventilačních systémů (restaurace, bary, dílny, průmyslové prosotry, pěstební místnosti). Do menších homeboxů a jiných pěstebních stanů jsou vhodnější jiné typy ventilátorů.

Extra tiché ventilátory Airfan ISO-Bo a SOFT-Box a SOFT-Box Metal jsou připraveny k okamžitému zapojení. Rychlost otáček ventilátoru lze řídit pouze pomocí externích controllerů.

Potřebujete poradit, jak vybrat správnou vzduchotechniku do growboxu?

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení