Prémiová elektronická zařízení pro regulaci vlhkosti a teploty vzduchu pomocí ventilátoru. GSE controllery, regulátory a řídící jednotky garantují spolehlivé služby při domácím i průmyslovém využití v jakémkoliv oboru.

Regulace otáček ventilátorů podle vlhkosti nebo teploty.Rostliny pěstované v uzavřených podmínkách (skleník, grow box) potřebují pro svůj růst kromě dalších věcí také neustálou výměnu vzduchu a optimální teplotu nebo vlhkost.

Potrubní ventilátory se sice postarají o cirkulaci vzduchu, ale mohou způsobit snížení i zvýšení teploty nebo vlhkosti. Pokud se nejedná o ventilátor s regulací otáček podle teploty nebo vlhkosti, musíte se spolehnout na nepohodlné a neefektivní ruční přepínání.

Kontrola je pro GSE hrou!

Široká nabídka inteligentních přístrojů umožňuje nejen komplexní kontrolu klimatu v uzavřeném prostoru. Různě modifikované digitální regulátory otáček GSE umožňují velmi přesnou kontrolu výkonu ventilátorů podle vašich požadavků.

Udržení optimální teploty a vlhkosti v místnosti byste neměli nikdy podceňovat!

General Systems Engineering

V nabídce GSE dále najdete také rozvodné skříně Timer Box II nebo vysokofrekvenční digitální předřadník GSE 600W s regulací světelného výkonu výbojek. GSE produkty jsou vyráběny v Evropě z kvalitních a důkladně otestovaných součástek.

Další možností jak automatizovat procesy a regulovat pěstební prostředí jsou automatické řídící jednotky.

Potřebujete poradit, jak regulovat elektroniku v growboxu?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení