Pečlivě vybraná nabídka předřadníků a výbojek LUMii zaujme určitě nejednoho hobby pěstitele. Digitální předřadníky LUMii Black 600W a LUMii Digita 600W a 1000W nabízí tichý chod, bezpečný provoz i regulaci výkonu na několika úrovních.

V nabídce najdete také nízkorozpočtový elektromagnetický předřadník. Vysokotlaké sodíkové výbojky LUMii Black HPS jsou stmívatelné, disponují slušnou životností a samozřejmě se hodí do všech typů grow boxů.

Stínidlo LUMii Black Reflector dodáváme včetně kabelu. Mechanické spínací hodiny LUMii 24 pomohou se zapínám a vypínáním různých elektrických spotřebičů včetně ventilátorů.

LUMii komplety na indoor pěstování

Nejvýhodnější volbou pro kvalitní osvětlení bylinek při indoor pěstování je cenově zvýhodněná kompletní lampa LUMii Black Kit 600W.

LUMii, kompletní osvětlení HPS, MH, LED, CFL, TCL

V sortimentu britské značky najdete i úsporné CFL lampy LUMii EnviroGro, jejichž výhodou je nízká spotřeba i zabudovaný předřadník přímo v lampě. Úsporky jsou vhodné jak pro sazenice, rostliny v růstu i květu. Pro kontrolu rostlinek v době spánku doporučujeme zelené LED světlo, které jim nijak nenarušuje cyklus fotoperiody. Na výběr máte mezi čelovou lampou a pracovní světlem s klipsnou.

Při kontrole svých bylinek za plného HPS nebo CFL osvětlení v denní fázi si můžete oči chránit pomocí LUMii GrowRoom Lenses.

Praktickým pomocníkem jsou závěsné systémy Rope Ratchet a Lighthanger pro zavěšení grow osvětlení nebo vzduchotechniky. Jejich alternativou jsou závěsy Easy Rolls.

Potřebujete poradit, jak vybrat světlo pro indoor pěstování bylinek?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení