Spolehlivé pěstební stany holandské značky Mammoth Tents jsou k dispozici jsou v tradičních rozměrech, na které jste zvyklí od jiných výrobců. Growboxy Mammoth umožňují bezpečné pěstování bylinek na pěstební ploše od 0.16 do 4.5 m2. Samozřejmě jsou kompatibilní s květináči i hydroponickými nebo aeroponickými systémy.

Ze široké nabídky pěstebních boxů Mammoth Tents jsme pro vás vybrali tři základní řady. Prémiový Mammoth PRO má odolnější dvouvrstvý plášť, bohatší příslušenství a více přístupů do stanu. Konstrukce ze silnějších trubek (22 mm) je robustnější. Odrazivost vnitřní fólie Mylar 600D je přibližně 95 %.

Všechny pěstební stany Mammoth jsou kompatibilní s HPS/MH i LED osvětlením.

Profi kvalita s Mammoth PRO, základní řešení s Mammoth LITE, střední cesta CLASSIC

Naproti tomu jednoduše řešený Mammoth LITE je cenově atraktivnější. Tato verze je 16 mm konstrukcí a neobsahuje žádné příslušenství. Odrazivost Mylar 170D Silver je kolem 90 %.

Řada Mammoth Classic je zlatou střední cestou. Nově s trubkami o průměru 19 mm a prémiovou fólií Mylar 600D.

Otvory pro kabeláž nebo přítahové a odtahové ventilátory jsou v holandských growboxech vyřešeny s ohledem na pohodlí pěstitele i vývoj rostlin. Stejně jako ostatní pěstební stany z naší nabídky i Mammoth Tents jsou vyrobeny z netoxických a nezávadných materiálů. Složení a manipulace nejsou nijak složité.

Potřebujete poradit, jak vybrat vhodný stan nebo si přečíst, co všechno můžete pěstovat v growboxu?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení