Společnost Sylvania vyvíjí kromě průmyslových také výbojky pro pěstování bylinek v indoor podmínkách. Vysokotlaké sodíkové výbojky, high pressure sodium (HPS), jsou vhodné jak do skleníků, tak pěstebních boxů Homebox, Secret Jardin, BudBox a dalších.

HID výbojky Sylvania jsou kompatibilní s objímkami E40 a elektromagnetickými i digitálními předřadníky. Pro kvalitnější rozptyl světla budete potřebovat stínidlo.

High pressure sodium výbojky Sylvania se hodí na indoor pěstováníNa efektivnější pěstování bylinek pod umělým osvětlením můžete využít výbojky Sylvania Grolux a GroXpress. Obě jsou stmívatelné a nabízí vysokou fotosyntetickou účinnost a stabilní světelný tok. S bohatým červeným a žlutým spektrem (2050 K) vyladěným pro potřeby rostlin jsou vhodnější pro fázi květu.

Průmyslové výbojky Sylvania SHP-TS mají výhodu v nadprůměrné životnosti a snížené spotřebě. U všech najdete datasheety s podrobnými informacemi.

Zajímají vás další možnosti grow osvětlení?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení