Opravdu revoluční a jednoduchý způsob kontroly kyselosti živného roztoku při pěstování indoor. Chytré kapsle perfect pH od Torus Hydro pracují automaticky i efektivně a tak snižují spotřebu vody a živin.

Už žádné nevyrovnané a nadměrné kolísání pH hodnot v zálivce nebo náročná úprava pH!

Nejdřív by vás mohlo zajímat co a čím měřit při pěstování.

Rostlinami přirozeně vyprodukované ionty ohrožují bezproblémový průběh hydroponického pěstování. Nahromaděné ionty vytváří toxické prostředí, blokují optimální příjem živin a tak oslabují imunitní systém rostlin a snižují jejich produktivní schopnosti. Používání hnojiv bude neefektivní.

Torus Hydro, revoluční stabilizátor pH bez kyselin a zásad

Torus Hydro přichází s efektivním a praktickým řešením pro ty pěstitele, které už nebaví neustále zápasit s kyselinami a zásadami nebo pH metry. Velkou předností je univerzálnost. Kapsle Torus Hydro perfectpH se hodí pro hydroponii včetně NFT i samozavlažovací květináče a pěstování v substrátu.

Podrobné informace a další výhody se dozvíte v článku Torus Hydro perfectpH, revoluce v úpravě pH. Videa najdete v produktových kartách.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení