VitaLink je komplexní nabídka základních hnojiv a doplňků pro pěstování bylinek v zemině, kokosovém substrátu a hydroponických systémech. Britská firma z Coventry se chlubí více jak 20 letou úspěšnou historií na hydroponickém trhu. V současné chvíli patří mezi nejoblíbenější na evropském trhu pro pěstitele nejrůznějších rostlin a plodin.

Základní živiny, univerzální přísady a keramzit VitaLink

VitaLink nabízí dobře vyváženou NPK výživu prostřednictvím základních hnojiv na zeminu (Earth MAX Grow) a kokos (Coir MAX A+B) nebo hydroponii (Hydro MAX A+B). Hnojiva pro kokosové substráty a hydro kultivaci jsou k dispozici ve variantě pro měkkou i tvrdou vodu.

Univerzální doplňky VitaLink, např. Fulvic, RootStim, Silicon MAX, Turbo jsou kompatibilní s každou pěstební metodou. Čím dál větší popularitu si u pěstitelů získávají přísady chránící rostlinu před horkem a jinými stresy. VitaLink Chill eliminuje stres z horka, VitaLink Heat ze zimy a VitaLink Hydro chrání rostliny před dehydratací.

Bio hnojiva u VitaLink nehledejte.

V našem sortimentu najdete i VitaLink Clay Pebbles, kvalitní keramzit. Vyznačuje se nižší hustotou, větší plochou a perfektní retencí. Díky tomu je využitelný v každém hydroponickém systému. Vzdušný keramzit se také používá jako podklad do květináčů se zeminou nebo jako příměs půdních i kokosových substrátů.

Kromě výživy a keramzitu nabízíme též servisní chemii, kalibrační a uchovávací roztoky VitaLink Essentials pro pH metry a EC metry.

Potřebujete nebo chcete vyzkoušet kalkulátor živin VitaLink?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení