Špičková rostlinná výživa Athena z Kalifornie je požehnáním pro všechny moderní growery bez ohledu na jejich kapacity. Zahrnuje dvě řady hnojiv a doplňků pro pěstování v jakémkoliv substrátu.

Řadu PRO Line tvoří pevná hnojiva dokonale rozpustná ve vodě, která byla vyvinuta pro zkušené a profesionální pěstitele. Řada BLENDED Line s kapalnými hnojivy a doplňky se hodí pro každého, kdo upřednostní jednoduché dávkování a nepěstuje ve velkém.

Athena hnojiva zlepšují kvalitu, snižují náklady a podporují konzistenci. Těšte se na zabijácké plodiny a obrovské výnosy!

Hlavní rozdíly mezi řadou PRO a Liquid Blended Line

PRO line tvoří superproduktivní a superrozpustná výživa s nízkým obsahem těžkých kovů. Umožňuje maximální kontrolu nad živným roztokem. Velkou předností je snadná doprava a přenášení.

Řada Pro Line je ideální pro použití s run-to-waste systémy a dávkovacími systémy využívajícími zásobní nádrže. Jedná se o dvousložkový prášek, který rostlinám zajistí všechny základní mikro, makro, stopové prvky potřebné pro pěstování. Zásadní podmínkou pro úspěšné výsledky je dodržování doporučených poměrů dávkování a postupů.

Blended Line je ideální pro pěstování s recirkulačními systémy, ale lze ji použít se všemi zavlažovacími systémy. Jedná se o dvousložkovou kapalnou formuli, která neobsahuje sedimenty. Snadno se míchá s vodou. Používejte Grow A&B nebo Bloom A&B ve stejném množství.

Obě řady lze použít v jakémkoli pěstebním médiu. Doporučené dávkování najdete v pdf dokumentu u jednotlivých produktů.

Kromě samostatných produktů můžete nakoupit i cenově zvýhodněné sady Athena.

Často kladené otázky

Jak mám kostky předem namočit?

Předmáčení rockwool kostek pomocí řady Blended Line:

  • Athena Liquid Grow A/B: 3.0 ml/3.78 litru vody
  • Athena Liquid CaMg: 2.0 ml/3.78 litru vody
  • EC 0.7
  • PPM 550 (stupnice 700)
  • pH 5.7

Mám používat vzduchovací kámen?

Ne. Vzduchové kameny způsobí, že se pH časem zvýší. Doporučujeme používat oběhové čerpadlo, které udržuje roztok neustále promíchaný. 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení