Totálně organická sada pro začínající pěstitele, BioCanna Starter Kit, obsahuje růstové a květové hnojivo, kořenový stimulátor a urychlovač květu v bio kvalitě. Zvýhodněná cena. ...Číst více >>

36571

Cena:

1 449 Kč

Skladem 10 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

BioCanna Starter Kit, sada hnojiv 1.75 l

Kompletní a cenově zvýhodněná sada poskytne rostlinám vyváženou výživu po celý pěstební cyklus. BioCanna Starter Kit obsahuje pouze organické produkty, které jsou vhodné pro ekologické pěstování bylinek v zemině. Nejvhodnější je pro začínající zahradníky a pěstitele. Doporučujeme kombinovat se substrátem BioCanna Bio Terra Plus.

Co najdete v BioCanna Starter Kit?

BioCanna Bio Vega

Růstové hnojivo Bio Vega obsahuje přírodní živiny, vitamíny, proteiny, aminokyseliny. Zajistí v prvních týdnech ideální rozvoj zelených částí rostliny. Objem 250 ml.

BioCanna Bio Flores

Ekologické hnojivo Bio Flores se používá ve fázi květu. Pomůže rostlinám vytvořit velké květy a šťavnaté plody. Objem 1000 ml.

BioCanna Bio Rhizotonic

Organický kořenový stimulátor Bio Rhizotonicse postará o bujný rozvoj kořenů a posílí rostlinu před stresy. Používá se do zálivky nebo jako postřik. Objem 250 ml.

BioCanna Bio Boost

BioBoost obsahuje speciální hormony, enzymy a vitamíny přírodního původu. Zrychluje metabolismus, povzbuzuje tvorbu fruktózy, pomáhá tvořit božské květy a plody. Objem 250 ml.

Namíchanou zálivku z organických přípravků spotřebujte vždy do 24 hodin.

Technická specifikace

Aditivum/výživa: sada

Canna Starter Kity, konečně jsou tu!

Snad celou věčnost jsme čekali, než se Canna konečně rozhoupe a vytvoří vlastní Starter Kit, kompletní sadu hnojiv a doplňků pro pěstování bylinek na 1 m2. A teď tu máme hned rovnou dvě!

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva