Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Náhradní díly a příslušenství pro samozavlažovací květináče a systémy, hlavně od Autopot Watering Systems nebo Irrigatia. Autopot systémy vydrží desítky pěstebních cyklů. Ale pokud se poškodí nebo opotřebí jedna součástka, není třeba kupovat celý komplet. Nabídku příslušenství a náhradních dílů neustále doplňujeme. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Příslušenství pro samozavlažovací systémy Autopot

V příslušenství najdete součástky a náhradní díly do zavlažovacích systémů: plastové spojky, zátky, filtry, kohouty, ventily nebo třeba přídavné kovové podložky na ochranu kořenů. Velkou výhodou je, že při rozbití jedné součástky nemusíte měnit celý systém.

Nádrže na zálivku pomohou vyřešit zalévání bylinek v době nepřítomnosti. Nejdůležitější součástkou samozavlažovacích systémů Autopot je AquaValve Ventil. Toto mechanické zařízení nevyžaduje žádnou elektrickou energii a dělá z Autopot květináčů jedny z nejhospodárnějších systémů v nabídce.

Všechno vám bude jasné, až si prohlédnete informační videa u produktů.


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení