Registrace

Rhino Filter HOBBY 200x400 mm, 900 m3/h

Neohodnoceno
Značka: Rhino Filters
Kvalitní pachový filtr s aktivním uhlím Rhino Filter HOBBY 200x400 mm, 900 m3/h je vhodnější pro začínající nebo občasné pěstitele. Průměr příruby x délka filtru, výkon: 200x400 mm, 900 m3/h
Dostupnost Pouze na objednávku
Kód: N49073
2 649 Kč
Rhino Filter HOBBY 200x400 mm, 900 m3/h
Neohodnoceno
Značka: Rhino Filters
Reklamace
Reklamace kus za kus
Většinu reklamací řešíme výměnou kus za kus
sklad
1 500 m2 skladových ploch
výdejní místo Praha Ruzyně
Doprava zdarma od 1500 Kč
Doprava zdarma od 1500 Kč
za balík na výdejních místech. Doručení domů je zdarma od 3000 Kč

Uhlíkové filtry speciálně navržené pro hobby pěstitele - vyrobené ze stejného čistého australského uhlíku jako prémiové filtry Rhino Pro.

Díky menší hloubce uhlíkového lůžka než u řady Pro se s filtry Rhino Hobby lépe manipuluje a jsou ideální pro začínající nebo příležitostné pěstitele.

Tyto oboustranné filtry jsou vybaveny vyměnitelnou základnou a spojkou na potrubí. Měly by se otáčet každých 8-12 týdnů, aby se opotřebení uhlíku vyrovnalo. Tím zajistíte, že filtr vydrží po celou očekávanou dobu životnosti 9-12 let.

Třicetimilimetrové uhlíkové lůžko je těsně zabaleno do válce proudícího vzduchu, díky čemuž je filtr vysoce účinný při odstraňování znečišťujících látek.

  • Menší a lehčí verze slavného filtru Rhino Pro.
  • Plně otočné hrdlo prodlužující životnost
  • 30mm uhlíkové lůžko - standardní panenský australský uhlík Rhino RC4-12
  • 9 - 12 měsíců životnosti
  • Doplňkové parametry

    Kategorie: Pachové filtry 200 mm
    Hmotnost: 6 kg
    Průměr (mm): 200
    Průměr (mm): 200

    Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

    Nevyplňujte toto pole:

    Bezpečnostní kontrola