Stromset lepový pás
Stromset lepový pás slouží k efektivní ochraně ovocných stromů před lezoucím hmyzem. Škůdci se přilepí na dlouhodobě působící lep, čímž je zamezeno jejich přístupu do koruny stromu. Tento produkt je vhodný pro kombinaci s ostatními prostředky biologické ochrany rostlin.
Vlastnosti a parametry
- Obsah: Nevysychavý lep na papírovém podkladu.
- Balení: Pás o délce 3 metry a 12 upevňovacích pásků.
Způsob aplikace
Aplikace se provádí uvázáním pásu na kmen stromu. Ochrana je cílená podle druhu škůdce:
- Proti píďalkám: Použití od září do konce října.
- Proti mravencům: Použití na jaře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepové desky |
|---|---|
| EAN: | 8594003334115 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
AgroBio Opava patří již přes 30 let k nejvýznamnějším producentům přípravků na hubení obvyklých škůdců českých zahrad. Oblíbené jsou hlavně mezi hobby pěstiteli a zahrádkáři. Chemická ochrana rostlin proti škůdcům je obvykle velmi účinná, ale vždy doporučujeme dodržovat doporučené dávkování a instrukce k použití.
Při hygieně v pěstebním prostoru je nejlepší dbát na prevenci a udržování maximální čistoty. Pak je riziko napadení škůdci minimální. V naší nabídce fungicidů a insekticidů od Agro Bio Opava najdete hlavně přípravky proti mnoha hmyzím škůdcům (mšice, molice, třásněnky, svilušky aj.), plísním ( na rajčatech, okurkách atd.) a nemocem rostlin (kadeřavost, puchrovitost, nekróza apod.). Také zde najdete hnojiva stejné značky.
Jak používat fungicidy a insekticidy Agro Bio Opava?
Popisky produktů jsme doplnili o bezpečnostní listy a návody, které najdete také u každého produktu. Dodržujte pokyny výrobce a všechny chemické přípravky používejte velmi opatrně. Některé přípravky jsou prudce jedovaté pro přírodu i pěstitele.
Pokud je to možné, dejte přednost přírodním přípravkům jako je kombinovaný fungicid/insekticid Agro Natura Rock Effect.
Na postřiky využijte pomůcky pro přípravu roztoků.
- Nemoci, plísně, řasy a bakterie nepodceňujte.
- Ochraňujte rostliny před škůdci pravidelnými kontrolami.
- Na plísně se vám budou hodit fungicidní přípravky.
