Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 17:00)
Dejte přednost kvalitním čepelím z nereznoucí oceli. Malé nůžky se hodí pro zastřihávání lístků a jemnou manikúru rostlin. Větší zahradnické nůžky pomůžou s odstraněním silnějších výhonků a větví. Více informací

Zahradní nůžky pro indoor i outdoor pěstování

Kvalitní zahradnické nůžky by měl mít doma každý pěstitel. Stříhat musíte bylinky, plodiny i květiny. Nejen že je potřebujete pro sklizeň, ale osvědčí se vám i v průběhu celého pěstování. Nůžky je vhodné před každým použitím sterilizovat, aby nepřenášely infekce a patogeny. Důkladným očištěním hned po použití prodloužíte životnost kovových břitů.

V kategorii najdete velké nůžky s rovnými i zahnutými čepelemi, stejně jako malé šikovné nůžtičky. Budete je potřebovat při outdoor i indoor pěstování.

Dejte přednost zahradním nůžkám s čepelemi z nereznoucí oceli

  • Malé nůžky se hodí pro precizní zastřihávání lístků a jemnou manikúru rostlin.
  • Větší zahradnické nůžky pomůžou s odstraněním silnějších výhonků a větví.

Zahradnické nůžky pro zahradníky a pěstitele


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!


Vaporizace bylinek - vlastní jsou nejlepší!

Vaporizace bylinek - vlastní jsou nejlepší!

Proč je vaporizace vlastních bylinek bezpečnější než kupovaných v obchodě? Na co byste si při vaporování měli dát pozor? Víte, kdy byl patentován a jak vypadal první vapo ...