Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
V této kategorii najdete účinné filtrační a osmotické jednotky pro zahradní, pěstitelské a zemědělské využití. Víceúrovňové filtry GrowMax Water s bohatým příslušenstvím se postarají o dokonale čistou vodu. Filtrace je někdy nezbytnou podmínkou úspěchu. Zbavte se nečistot a nechte rostliny zdravě růst! Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Kdy, proč a jak se při pěstování vyplatí filtrace a úprava vody?

Zdroje vody pro vaše bylinky nemusí být vždy křišťálově čisté. Jakákoliv kontaminace vody zásadně ovlivňuje kvalitu živného roztoku, život rostlin i úrodu a velikost i jakost sklizně. Velkým nebezpečím vody z vodovodu je chlór. Ten může silně popálit kořenový systém a tak znemožnit optimální příjem živin.

Venkovní zdroje mohou být znečištěny přírodními i chemickými činiteli (těžké kovy, insekticidy, pesticidy a další chemikálie nebo bakterie). Na filtraci nečisté vody se používají vodní uhlíkové filtry nebo filtry s reverzní osmózou. Ultra čistou, demineralizovanou vodu zajistí deionizační jednotka.

Specialistou na filtraci vody a reverzní osmózu pro pěstitele a zemědělce je Growmax Water.

Reverzní osmóza zvyšuje při pěstování účinnost hnojiv

Víceúrovňové RO jednotky zbaví vaši vodu chemikálií na molekulární úrovni. Voda vyčištěná od škodlivých kontaminantů a přebytečných látek má stabilnější pH a EC. Také je schopná pojmout více živin a tím zefektivnit používání hnojiv. Vaše pěstování může být ještě úspěšnější.

Při výběru reverzní osmózy zvažte hlavně poměr čisté a odpadní vody!

Ohřívání a chlazení zálivky

Pokud je ohrožena optimální teplota vaší zálivky, mohlo by se vám hodit chlazení nebo topení do nádrže, které najdete také v této kategorii.


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení