Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 17:00)
V této kategorii najdete účinné filtrační a osmotické jednotky pro zahradní, pěstitelské a zemědělské využití. Víceúrovňové filtry GrowMax Water s bohatým příslušenstvím se postarají o dokonale čistou vodu. Filtrace vody je někdy nezbytnou podmínkou úspěchu. Více informací

Kdy, proč a jak se vyplatí filtrace a jiná úprava vody?

Zdroje vody pro vaše bylinky nemusí být vždy křišťálově čisté. Jakákoliv kontaminace vody zásadně ovlivňuje kvalitu živného roztoku, život rostlin i úrodu a velikost sklizně. Velkým nebezpečím vody z vodovodu je chlór. Ten může silně popálit kořenový systém a tak znemožnit optimální příjem živin.

Venkovní zdroje mohou být znečištěny přírodními i chemickými činiteli (těžké kovy, insekticidy, pesticidy a další chemikálie nebo bakterie). Na filtraci nečisté vody se používají vodní uhlíkové filtry nebo filtry s reverzní osmózou. Ultra čistou, demineralizovanou vodu zajistí deionizační jednotka.

Specialistou na filtraci vody a reverzní osmózu pro pěstitele a zemědělce je Growmax Water.

Reverzní osmóza zvyšuje při pěstování účinnost hnojiv

Víceúrovňové RO jednotky zbaví vaši vodu chemikálií na molekulární úrovni. Voda vyčištěná od škodlivých kontaminantů a přebytečných látek má stabilnější pH a EC. Také je schopná pojmout více živin a tím zefektivnit používání hnojiv. Vaše pěstování může být ještě úspěšnější.

Ohřívání a chlazení zálivky

Pokud je ohrožena optimální teplota vaší zálivky, mohlo by se vám hodit chlazení nebo topení do nádrže.

Filtrace a úprava vody


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!