Pevný neutralizér nepříjemných pachů ONA Block Fresh Linen 170 g s aroma čerstvě vypraného prádla. Pohlcovač vhodný pro eliminaci zápachu v menších místnostech. ...Číst více >>

21893

Cena:

299 Kč

Skladem 5 ks

Na cestě 24 ks
Předpokládané datum naskladnění 24.03.2020
ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

ONA Block Fresh Linen 170 g, neutralizér zápachu

Netoxický neutralizér pachů v pevném skupenství snižuje výskyt nebo rovnou ničí molekuly nežádoucích pachů organického i anorganického původu. ONA Block Fresh Linen 170 g nejdříve pachy eliminuje a pak je nahradí příjemnou vůní čerstvě vypraného prádla. Zcela přírodním a absolutně netoxickým způsobem!

Snadné a účinné používání ONA Block Fresh LInen 170 g

Narozdíl od běžných osvěžovačů zápach nepřekrývá, ale likviduje. Rozměry dózy 7.5x7.5 centimetru zajistí, že se vejde skoro všude. Kanadské pevné neutralizéry ONA Block jsou nejvhodnější především pro sportovce (batohy se špinavým prádlem, šatny v posilovně aj.) nebo menší ventilační systémy či pěstební stany. Stačí odšroubovat nebo jen proděravět víčko krabičky a přírodní síla terpenů se postará o zbytek. Pevné osvěžovače nabízíme 170 g baleních, s aroma jablečný koláč, čerstvé prádlo, polární krystal nebo neutrální PRO.

Jak fungují terpeny v ONA, pevných neutralizérech zápachu?

Přírodní terpeny mají antibakteriální, antiplísňové a antiseptické vlastnosti. Tím, že vyčistí vzduch od pachových molekul, zvyšují úroveň kyslíku. Terpeny se po vypuštění vrhnou na bakterie a chemické molekuly a buď je konvertují na přijatelnější úroveň anebo sníží jejich výskyt. Likviduje organické i anorganické pachy.

Aktivní molekuly obsažené v ONA neutralizérech působí adsorpčně, absorpčně a chemicky. Adsorpční efekt znamená, že sesbírá a drží molekuly pachů na jednom místě. Absorpční účinek znamená, že molekuly zápachu vstřebá. Chemická reakce znamená, že pach je přetransformován. Výsledkem je dokonalá eliminace nepříjemného zápachu a čistý vzduch s jemným aroma.

Technická specifikace

Hmotnost kg: 0.170

ONA, agent pro neutralizaci zápachu

Všechny pachy organického a anorganického původu eliminuje jednou provždy vědeckou cestou. Neutralizéry zápachu ONA na bázi přírodních terpenů zničí nepříjemný pach a nahradí ho svěží vůní!

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva