Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Kdo už se nějakou dobu pěstování věnuje ví, že na trhu je celá řada zahradnických pomůcek, které ač se zpočátku mohou zdát méně důležité, velmi vám dokáží práci usnadnit. Tak je tomu například u odměrek, stříkaček, pipet a dalšího vybavení nezbytného pro přípravu roztoků v přesném poměru. Neméně důležité jsou i pomůcky pro uchycení a podporu rostlin, což často zjistíte až v momentě, kdy je nezbytně potřebujete. Více informací

Bílý ochranný oblek 3M - XL

Bílý ochranný oblek 3M - XL
Skladem do 14 dnů
305 Kč 314 Kč
Ochranný oblek 3M v bílé barvě je vhodný pro práci v prašném nebo jinak znečištěném prostředí. Velikost XL. DOČASNĚ VYRODÁNO

Nepodceňujte ochranné pomůcky pro indoor i outdoor pěstování

Ochranný oblek se vyplatí, pokud si nechcete zašpinit své civilní oblečení anebo pokud dbáte na maximálně sterilní prostředí bez vnějších vlivů. Při práci s hnojivy nebo výbojkami doporučujeme používat ochranné rukavice. Před nebezpečným zářením z HPS lamp i LED svítidel ochrání vaše oči speciální brýle pro pěstitele GENT. Sterilní skalpely omezí při řezání vznik infekcí. Ochranné pomůcky pro indoor pěstování chráníte vás i vaše rostliny.

Precizní příprava roztoků je důležitá

Příprava živného roztoku vyžaduje přesné dávkování, se kterým pomůžou odměrky, pipety nebo stříkačky. Rozprašovače můžete použít při postřiku ochranných přípravků nebo listových hnojiv.

Nezapomeňte na síťovou oporu rostlin a mikroskop

Když začnou rostliny kvést a plodit, můžou se jejich stonky ohýbat a v krajním případě i praskat. Opěrné a podpůrné sítě zajistí rovný a bezproblémový růst. Mikroskopy pomůžou s odhalením deficitů nebo škůdců.

Pěstitelské potřeby, nářadí a pomůcky