Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Kdo už se nějakou dobu pěstování věnuje ví, že na trhu je celá řada zahradnických pomůcek, které ač se zpočátku mohou zdát méně důležité, velmi vám dokáží práci usnadnit. Tak je tomu například u odměrek, stříkaček, pipet a dalšího vybavení nezbytného pro přípravu roztoků v přesném poměru. Neméně důležité jsou i pomůcky pro uchycení a podporu rostlin, což často zjistíte až v momentě, kdy je nezbytně potřebujete. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Nepodceňujte ochranné pomůcky pro indoor i outdoor pěstování

Ochranný oblek se vyplatí, pokud si nechcete zašpinit své civilní oblečení anebo pokud dbáte na maximálně sterilní prostředí bez vnějších vlivů. Při práci s hnojivy nebo výbojkami doporučujeme používat ochranné rukavice nebo speciální hadřík. Před nebezpečným zářením z HPS lamp i LED svítidel ochrání vaše oči speciální brýle pro pěstitele GENT. Sterilní skalpely omezí při řezání vznik infekcí. Ochranné pomůcky pro indoor pěstování chrání vás i vaše rostliny, především pokud pěstujete v homeboxech nebo jiných grow boxech.

Precizní příprava roztoků je důležitá

Příprava živného roztoku vyžaduje přesné dávkování, se kterým pomůžou odměrky, pipety nebo stříkačky. Rozprašovače můžete použít při postřiku ochranných přípravků nebo listových hnojiv.

Nezapomeňte na síťovou oporu rostlin nebo mikroskop

Když začnou rostliny kvést a plodit, mohou se jejich stonky ohýbat a v krajním případě i praskat. Opěrné a podpůrné sítě nebo bambusové tyčky zajistí rovný a bezproblémový růst. Mikroskopy pomohou s odhalením deficitů nebo škůdců a nemocí.


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení