Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Mechanické nebo tlakové, ale vždy ruční rozprašovače se hodí při vyživování i ochraně listů před škůdci a nemocemi. Na zahradu, do grow boxu, na pokojové květiny. Tvrdý plast vydrží několik let. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Plastové rozprašovače na květiny

V nabídce najdete mechanické nebo tlakové ruční rozprašovače pro pěstitele, urban growery a zahrádkáře. Kromě malých ručních rozprašovačů (1-2 litry) tu najdete i větší verze s popruhy na záda a delším dosahem. Ty můžete použít i pro postřik stromů nebo trávníků. Odolný tvrdý plast většinou vydrží několik let. Po každém použití je důkladně propláchněte.

Budou se hodit:

Ruční rozprašovače s ochranným přípravkem

BioBizz LeafCoat je organický přípravek chránící listy před chorobami, stresem a škůdci. Podobně působí CannaCure. Poté, co obsah láhve spotřebujete, si můžete dokoupit náhradní náplň nebo rozprašovač využít pro jiné účely nebo přípravky na ochranu rostlin.

Všechny rozprašovače na květiny po použití důkládně vypláchněte.

Pro jemnější osvěžování rostlin můžete využít ultrazvukové zvhlčovače vzduchu.


Jak doma pěstovat cibuli v PET lahvi?

Jak doma pěstovat cibuli v PET lahvi?

Těžko říct, zda existuje něco snazšího, než domácí pěstování cibule🧅. Sadební cibulky stačí jen zasadit do plastové láhve nebo barelu se zeminou a občas zalít.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení