Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Skleněné, plastové nebo silikonové nádoby využijete po sklizení úrody. Optimální vlhkost pro skladování sušených bylinek a zachování jejich vlastností zajistí Integra Boost, oboustranný regulátor vlhkosti. Populární jsou i neprůhledné, vodotěsné a vzduchotěsné zažehlovací pytle. Více informací

Skladování usušených bylinek a plodů

Bez pomůcek pro skladování se v případě bohaté úrody neobejdete. Mnoho bylinkářů dává přednost skleněným dózám před plastovými sáčky a nádobami. Na rostlinné pryskyřice a výtažky jsou nejvhodnější silikonová pouzdra Qnubu. Vzduchotěsná kapesní pouzdra oceníte hlavně na cestách.

Jak ochráníte bylinky a koření před přeschnutím nebo plísní?

Jedině s revolučním produktem Integra Boost! Oboustranná kontrola vlhkosti je funkčním a snadným řešením pro skladování usušených bylin nebo plodů. Sáčky jsou vybaveny indikátorem, který vás vždy upozorní, když bude vnitřní vlhkost špatná. Integra Boost udržuje konstantní vlhkost v uzavřené nádobě a tak chrání bylinky před přeschnutím, plísní a jakoukoli degradací vlastností.

Prostě je uchová v dokonalé kondici po dlouhou dobu.

Skladování usušených bylinek a plodů


Stop degradaci úrody!

Stop degradaci úrody!

Technologie obousměrné regulace vlhkosti Integra BOOST™ zajistí, že vaše usušené bylinky, kubánské doutníky nebo zdravé potraviny neztratí nic ze svých vlastností.