Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Neprůsvitné i průhledné nádobky využijete doma, v kuchyni i na cestách. Nabízíme kvalitní sklenice a spolehlivé dózy na skladování léčivých bylinek a potravin. Krabičky s podtlakovým uzávěrem zamezují úniku zápachu i vnější kontaminaci. Plastové varianty jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a odolného plastu v potravinářské kvalitě. Díky tomu neohrožují vlastnosti skladovaných bylinek. Najdete zde malé kapesní dózičky i velké dózy s objemem až 2500 ml.  Více informací
Radíme s výběrem produktů
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Sklenice, krabičky a dózy na bylinky, houby, ovoce, koření, pochutiny a jiné potraviny

Pro bezproblémové a bezpečné skladování usušených bylinek, plodů a hub nebo jiných potravin se vám budou jistě hodit spolehlivé nádoby.

Neprůsvitné i průhledné dózy různých typů a velikostí využijete doma, v kuchyni i na cestách.

Dózy s podtlakovým uzávěrem zamezují úniku zápachu i vnější kontaminaci. Všechny krabičky v naší nabídce jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a odolného plastu v potravinářské kvalitě a proto neohrožují vlastnosti skladovaných potravin.

Kromě pevných nádob u nás najdete i klasické zip sáčky, zažehlovací stroje a neprůhledné pytle i další potřeby pro skladování bylinek a potravin.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení