Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Univerzální zavlažovací systémy se solárním "mozkem" od Irrigatia jsou vhodné pro nejrůznější rostliny, bylinky, ovoce nebo zeleninu. Hodí se pro pěstování venku nebo ve skleníku. V nabídce najdete také programovatelné automatické systémy GroLab, které se hodí pro malé i velké indoor i outdoor zahrádky. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Doprava ZDARMA

GroLab Starter Kit

Skladem
17 639 Kč
Startovní sada GroLab Starter Kit obsahuje počítačové jádro GroNode a PowerBot, moderní regulátor výkonu osvětlení, ventilace, zavlažování a jiných zařízení.

Automatické zavlažovací systémy na zahradu, do skleníku i grow boxu

Univerzální zavlažovací systém, automatická solární závlaha Irrigatia, je vhodný pro pěstování na záhonech, stěnách nebo ve skleníku. Zvládne spolehlivě zavlažovat nejrůznější rostliny, bylinky, ovoce nebo zeleninu. Kompletní solární závlaha funguje jednoduše a hodí se pro větší počet cca 20 litrových květináčů.

Čím víc svítí slunce, tím víc se zalévá. S dostatečně velkou nádrží vydrží zavlažovat několik dní, aniž byste museli něco dělat.

Programovatelné pěstování s GroLab

V nabídce najdete automatické systémy GroLab na zavlažování malých i větších zahrádek. Tyto automatické systémy lze naprogramovat. Při tom jsou schopné ovládat i další přístroje.

Oba výrobci nabízí další pomoc a usnadnění celého procesu prostřednictvím speciálního příslušenství.

Pro indoor pěstování v grow boxech jsou vhodnější samozavlažovací květináče nebo systémy na hydroponii.


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení