Parabolické Adjust-A-Wings byla patentována už v roce 1995 a oproti klasickým designům stínidel mají několik jasných výhod. Jejich tvar (zdvojená parabola) pomáhá s rozptýlením tepla a hlavně zajišťuje rovnoměrnou distribuci světla.

Australské reflektory jsou určeny pro indoor pěstování v grow boxu.

Atraktivní novinkou se staly na začátku roku 2022 segmentová LED svítidla Hellion LED ve čtyřech wattážích 250, 510, 750 a 1000W a 0-10V controllerem.

Adjust-A-Wings, profesionální řešení

Dnešní tvar a všechna vylepšená stínidla jsou výsledkem dlouholetého výzkumu firmy a profesionálních pěstitelů. Jednou z předností je nastavitelné rozpětí křídel.

Jednotlivé modely Adjust-A-Wings Avenger, Defender, Enforcer se liší velikostí, vybavením a povrchem s různou odrazivostí. Kritériem pro výběr stínidla je wattáž výbojky a pěstební plocha.

Koupit můžete stavebnicové komplety s objímkou a IEC kabelem nebo pouze samotná křídla. Varianty Large Twin umožňují zapojení dvou (single ended) výbojek pod jedno stínidlo! Pro Double Ended výbojky je určen reflektor nebo complete fixture Adjust-A-Wings Hellion. Součástí sortimentu jsou i CMH výbojky.

Nejlepší je Avenger s více jak 95% odrazivostí

Součástí nabídky Adjust-A-Wings je příslušenství. Díky tepelným štítům, tzv. Super Spreader Heatshiel, je možné osvětlení se stínidlem umístit blíž nad rostliny bez rizika spálení vršků a vzniku hot spotů. Děrovaný heatshield z nerez kovu odvádí teplo a navíc přispívá ke kvalitnějšímu rozptylu pěstebního světla.

Na světě bylo už prodáno více jak milion kusů ve více než 40 zemích světa. Produkty značky Adjust-A-Wings sbírají pravidelně ocenění odborných časopisů.

Alternativou australských stínidel mohou být stínidla Prima Klima (Azerwing) nebo Wing Smart Stucco.

Reflektory a stínidla Adjust-A-Wings Defender, Avenger, Enforcer, Hellion

Potřebujete poradit, jak vybrat světlo pro indoor pěstování bylinek?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Akce -40 % Tip Doprava ZDARMA

Adjust-A-Wings CMH 315W KIT

Skladem
2 599 Kč 9 899 Kč
Moderní kit Adjust-A-Wings CMH 315W obsahuje regulovatelný předřadník, malé stínidlo Defender Small, pro fázi růstu vhodnější výbojku 4200 K a kompletní…
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení